Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok annál bunkóbb...

Miért vagyok annál bunkóbb valakivel, minél inkább kedvelem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hogy legyek kedves, udvarias a mindennapokban olyan emberekkel, akik nem önszántamból töltenek időt velem egy légtérben (pl. hozzám közel nem álló kollégákkal), de ez valamilyen szinten szerepjátszás a részemről. Ha valaki olyannal vagyok, akihez őszintén szeretnék kapcsolódni, és nem akarok fals képet mutatni neki magamról, akkor előjön a nyers, flegma oldalam. Olyan, mintha nem lennének meg az eszközeim a szívből jövő kedvességhez, csak mímelni tudnám azt, és pont akkor fogynék ki az erőforrásokból, amikor igazán számítana, hogy sokat adjak át a szeretetemből (de közben maszkot viselni sem akarok a számomra kedves emberek társaságában). Mi lehet erre a magyarázat, és hogyan lehetne segíteni rajta?

aug. 26. 04:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezen változtatni, én is ilyen vagyok, de néha azért mondd el nekik, milyen jó, hogy a ti társaságotokban, akiket szeretek, igazán önmagam lehetek. Őszintének kell lenni, és idegenekkel szemben sem tudom a kedveset játszani,ha nem úgy érzem.
aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!