Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövérek miért nem fogynak...

A kövérek miért nem fogynak le? Azt mondják nekik jó úgy, de mások érdekeit miért is nem nézik?

Figyelt kérdés

Csak gondoljuk végig.

Sokkal többet kell fogyasztaniuk, mint egy egy átlag embernek, ami az egész bolygóra káros

Szerintem ha csinálnának kutatást, hogy mi lenne ha a kövérek lefogynának, akkor eszméletlen számok jönnének, hogy pld:

40%-al kevesebb állatot elég lenne tartani meg ilyenek..


Ti mit gondoltok a témáról?

Szerintem ezer év múlva a kövérség amúgy tiltva lesz.



aug. 17. 14:10
1 2 3 4
 31/36 Senior Séf ***** válasza:
54%

Én nem küzdök túlsúllyal, de hadd mondjak pár szót a kövérek védelmében. Nincsenek könnyű helyzetben. Részint, mert minél több zsírsejtje van valakinek, az éhség annál jobban marcangolja, részint pedig minden, a boltokban kapható élelmiszernek látszó tárgyba belecsempészik a cukrot. Ennek az a következménye, hogy az egekbe szökő vércukorszint ugyanúgy le is zúg pár óra múlva, iszonyatos éhséget generálva, amit csak valami CH tud csillapítani.

Egyébként nemrég került a kezembe egy 51 éves, ballagási fotó; a 32 fős osztályból egyetlen srác volt kövér.

aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egyre több a kórosan elhízott ember, aki saját hibájából - nem betegségből kifolyólag - lesz kövér, így sajnos jó példa is egyre kevesebb van, egymást pedig azzal biztatják, hogy ha nekik így jó, akkor minden rendben van. Közben meg a munkahelyemen pl. dolgozhatunk helyettük is, mert a kövérségből fakadó egészségügyi problémáik miatt (pl. magas vérnyomás) állandóan kimaradnak. Az egészségügyben is rohadt sok pénz megy el arra, hogy ezeket a kövér embereket - akik nagyon büszkék magukra - ellássa. Kihangsúlyozom, hogy nem a betegség miatt elhízott emberekről beszélek.
aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%

Kövér vagyok de nekem jó így!

Miért érdekelne mások érdeke? Azt akarom,hogy nekem jó legyen! Mások b@sszákmeg!

aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
#33 Igazad van! A családodnak és a környezetednek is szívességet teszel, elvégre nem kell majd támogatniuk téged, hisz nem éled meg az öregkort. Olyan macerákról már nem is beszélve, hogy az unokákkal játszani stb., ezt mind megúszod. Csak így tovább.
aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
33 vagyok. Na ugye te is érted!
aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
El sem kéne hízniuk!
tegnap 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!