Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövérek miért nem fogynak...

A kövérek miért nem fogynak le? Azt mondják nekik jó úgy, de mások érdekeit miért is nem nézik?

Figyelt kérdés

Csak gondoljuk végig.

Sokkal többet kell fogyasztaniuk, mint egy egy átlag embernek, ami az egész bolygóra káros

Szerintem ha csinálnának kutatást, hogy mi lenne ha a kövérek lefogynának, akkor eszméletlen számok jönnének, hogy pld:

40%-al kevesebb állatot elég lenne tartani meg ilyenek..


Ti mit gondoltok a témáról?

Szerintem ezer év múlva a kövérség amúgy tiltva lesz.



aug. 17. 14:10
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
37%
#18 Ez sztem rossz oldalról való megközelítés. Tökmindegy hogy valaki saját akaratából kövér, vagy betegség miatt, mert ez igyis úgyis az ő személyes magánügye, másoknak nincs joga belealkalmatlankodni.
aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
88%
Sokat gondolkodom ezen én is a társadalmat nézve. Többnyie kitartás hiánya.
aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Szolovjov ***** válasza:
52%
A kövérek esküsznek hogy ők nem esznek sokat. Napi 2 levél saláta és mégis 130 kilós.
aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
31%
Szeretik, ha dagadt disznónak hívják őket. Beteg a fejük.
aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
42%

"Sokkal többet kell fogyasztaniuk, mint egy egy átlag embernek, ami az egész bolygóra káros"

Ez soha senkit nem fog érdekelni, mivel az élelmiszergyártókat addig nem érdekli hogy milyen hatással van a bolygóra ha jön a pénz, a pénz meg a keresletből van. Tehát ez az elmélet megbukott.

aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
61%

Én még mindig kövér vagyok, de nincs a homlokomra írva, hogy már megszabadultam 35 kilótól és azóta is csak fogyok. Majd jövő ilyenkor már nem mondják, hogy kövér vagyok.

Sosem tudhatod, ki milyen utat jár be éppen.

aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
76%

Mert lusta vagyok és jobb a szokásos " elfogadtam magam " dumát mondani mint lemenni kondiba és évekig edzeni meg betartani az étrendet.


Nekem pl. a kövérérségem előny mert nem soroztak be katonának.

aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
23%

A kövérség oka simán lehet valamilyen betegség, genetika, rosszabb esetben, valamilyen mozgásszervi rendellenesség is.

Nem szabad előítéletesnek lenni, és azt feltételezni, hogy azért túlsúlyos valaki, mert nem tud mértékkel enni.

aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező te hülye vagy.

Ezen az alapon a magasakat is tiltsukbe:mert sok anyag kell a ruhájukhoz.

Meg a fázosakat is mert télen sok villanyt/gázt használnak a fütéshez....stb.

aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
16%

Hát csak azt, hogy magas valaki azt nem tudja el dönteni senki.

Azt, hogy fogy-e vagy hízik, azt el tudja dönteni az ember.

Aki meg pajzsmirigy vagy betegség miatt olyan, amilyen, az nem el hízott állat eleve és azon segítenek is orvoslással...

De aki betegség miatt kövér, az sose állati módra az, csak ha még szed fel hozzá zabálási problémák miatt.

Önmagában a betegségtől nem az, van nem egy pajzsmirigyes ismerősöm, egyik sincs szétfolyva és orvosolják is Nekik, szabályozzák.

aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!