Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a terved a következő öt...

Mi a terved a következő öt évre? Vannak elérendő céljaid?

Figyelt kérdés
Vannak megérzéseid a közeljövőddel kapcsolatban?

aug. 10. 22:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

1 hónap múlva kezdem a mesterképzést, azt, ha minden jól megy, 2 év múlva fejezem majd be. Közben szeretném a német tudásom feltornázni B2-re végre.

Illetve szeretnék végre egy stabil és komoly párkapcsolatot is.

A legnagyobb vágyam azonban a külföldre költözés lenne (Skandináv országok és Skócia vonzana igazából), azonban egyedül nem merek belevágni. Ha a dolgok nem változnak, mégis lehet, hogy ez lesz a vége.

aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én felnőttoktatasba járok. Mindig nagy álmom volt és a következő évekre ez a tervem, hogy óra alatt elvesztem az uralmamat a hólyagom felett. Meg is iszom sok vizet óra előtt, de mindig kibírom óra végeig.

Én csak kíváncsi vagyok mit reagalna a tsnárnő rá.

Sajnos általános alsoban nem volt ilyen elmenyem, így most be szeretném pótolni.

Nemsokára itt az ősz, akkor újra megpróbálom.

aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én a tmetésemet tervezem

20l

aug. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Középsuli után döntöttem úgy, hogy szeretnék állatorvos lenni, ezért elkezdtem emelt szinten biológia és kémia érettségire készülni. Most az őszi szezonba jelentkeztem emelt szintű biológia érettségire, a kémiát tavasszal tervezem cél az állatorvosi. Mivel Budapesten van az egyetem, én meg szegedi vagyok, így terveim szerint szeretnék az egyetem kollégiumába bekerülni, ha felvesznek. Ez egyébként hosszabb távú terv, az alapképzés 5,5 év + a szakosodás.
aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!