Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mondtátok már valakinek, hogy...

Mondtátok már valakinek, hogy "ha még egyszer így beszélsz velem, akkor... (következmények kilátásba helyezése)?

Figyelt kérdés
Mármint nem üres fenyegetésre gondolok, hanem ami után tényleg voltak (lettek volna) következmények. Hogy folytatódott? Bármilyen kapcsolatban.
júl. 31. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Exférjemnek mondtam. Rápróbált, bebukta. Elváltunk.
júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak egyszer hagytad "úgy" beszélni? Vagy sokszor?
júl. 31. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyik munkahelyemen volt egy srác, aki kisfőnöknek képzelte magát, amitől messzebb nem is lehetett volna, közben meg csak szájalt, nem dolgozott és feszültséget szított. Mindenki tűrte, még az igazi kisfőnök is. Aztán egy nap velem is arcoskodni próbált, csak addigra megelégeltem, ahogy a többiekkel bánt. Ott és akkor hangzott el ez a mondat tőlem.
júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 egyszer hagytam és figyelmeztettem, a másodiknál beadtam a keresetet. Nem csak emiatt, más gond is volt. De minősíthetetlen hangnemet ütött meg, ráadásul igaza sem volt.
júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3, na jó, de hát utána mi lett, kiléptél, kirúgták, kilépett, megverted, megjavult, mi?
júl. 31. 18:56
 6/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Az ominózus eset után velem szemben visszább vett, sőt, elnézést is kért nem sokkal később. Aztán volt egy nagyobb baklövése, ami után a főnök úgy kiosztotta, hogy mindenki csak nézett.

Végül a srác bizonyítottan hazudozni kezdett, sok szabadnapot vett ki, de jellemzően 1-2 napra csak. Végül kirúgták, bár előtte ment ezzel kapcsolatban a huza-vona, arról viszont nem tudok részleteket. Csak különféle pletykákat.

aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!