Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavaró nektek ha valaki...

Miért zavaró nektek ha valaki sétál a hosszú folyosón, vagy a buszmegállóban, hogy ne álljon egy helyen, hanem mozogjon valamennyit? Halkan csinálja, és van joga hozzá!

Figyelt kérdés
aug. 5. 13:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
31%
Jézus meghalt a bűneidért, Te meg nem tudsz 10 percet nyugton ülni?
aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
De nem jogosan ha napközben tisztelettudóan sétálok erre arra!
aug. 5. 14:00
 13/34 anonim ***** válasza:
63%
Hogy kell tisztelettudóan sétálni? Világosíts fel kérlek :D
aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
65%
#13: Gondolom, megemeli a kalapját, ha jön valaki szembe:DD
aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező! Menj be a rendőrségre és tisztelettudóan sétálgass a hosszú folyosókon!
aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Nincs bennetekben emberség :(
aug. 5. 14:24
 17/34 anonim ***** válasza:
51%
Szóval azért nincs bennem emberség mert engem igenis idegesít. Idegesít mert én örülök hogyha van végre egy szabad kis időm a mai rohanó világban, és zavar ha azt kell néznem hogy más meg céltalanul (tisztelettudóan, bármit is jelentsen) sétálgat a koliban, mikor hasznosan is tölthetné az idejét, de inkább kidobja a kukába.. Tudom egyéni döntés, nem is szoltam sosem ilyenért de attol még zavar. De ennyi erővel te sem vagy emberséges, és tisztelettudó sem ha nem veszed tudomásul, hogy ez mást zavar. És ahelyett, hogy találnál magadnak valami normális elfoglaltságot jössz sírni a gyakorira hogy elmond hogy nincs bennünk emberség, és ugyanúgy folytatni fogod amit csináltál. Keress magadnak valami hobbit, vagy egy nőt / férfit aki lefoglal.
aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Nem kötelező nézned, és egy kis folyosói séta csak jót tesz a testnek!
aug. 5. 14:35
 19/34 anonim ***** válasza:
46%
Nekem csak időjárás jelentésnél idegesítő.
aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, ilyen alapon neked sem muszáj fel alá sétálnid, le is ülhetnél. Meg ha már séta miért nem kint sétálsz?
aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!