Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha van egy rossz helyzet,...

Ha van egy rossz helyzet, mitől érzitek magatokat ügyesebbnek, többnek? Ha benne maradtok (=kibírom), vagy kiléptek (=ki tudok lépni)?

Figyelt kérdés
Én ilyen, és olyan embert is ismerek.
aug. 5. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez a helyzettől függ, de alapvetően inkább az utóbbi jellemző rám
aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon helyzetfüggő. Volt már mindegyikre példa nálam is, de talán az utóbbiból volt a több.
aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem érdekfüggő. Pl ha anyagi érdek fűz hozzá, mint pl egy munkahelyen maradáshoz, akkor tűrök. Mert az az érdekem, hogy még adjanak pénzt. De ha már összegyűlt annyi, amennyit akartam, akkor már az a nagyobb érdek, hogy ne bántsanak tovább,kilépek. Vagy ha már úgy látom, hogy az ő viselkedésüknek a lelki vagy testi egészségem látja a kárát, amit pénzen úgyse tudok megvenni vagy pótolni, akkor ez az anyagi érdek fölé helyeződik, és úgy döntök, hogy dehogy maradok ott tovább. Vagy rosszul bánnak velem a "barátaim", de nem szakítom meg velük a kapcsolatot, ahogy kellene, mert tudom, ha ők nem lesznek benne az életemben, akkor senkivel nem tudok koncertre járni. stb.
aug. 6. 06:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!