Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez nagyon ciki,...

Szerintetek ez nagyon ciki, szégyenteljes?

Figyelt kérdés

Volt egy kisebb vizsgánk, aminek még hivatalosan nem derült ki az eredménye, de már fű alatt meg lehet tudni.

A csoport vizsgáit nem a saját tanárunk javította, ezt fontos még kihangsúlyozni.

Lényeg, hogy az egyik tanár egy távolabbi ismerősöm, és az enyémet pont ő javította és megírta nekem az eredményt, de kihangsúlyozta, hogy ne mondjam még el senkinek.

Aztán a saját tanárunk mondta, hogy írjunk neki és akkor ő megtudakolja nekünk az eredményt.

A csoport kb összes tagja így tett, én meg még lapítottam, mert ugye nem mondhattam el, hogy már én is tudom. Ezért én is írtam a saját tanáromnak, hogy ne legyen feltűnő, higy egyedül én nem érdeklődök.

Erre visszaírt, hogyha jól tudja én már tudom...


Pénteken már hivatalosan is nyilvánosságra került, szóval már teljesen mindegy, csak én annyira kínosan érzem magam. Direkt lakat volt a számon az ismerős tanár miatt, erre pont ő mondja el a saját tanáromnak, hogy már tudom...

Lehet nem tűnik nagy dolognak, de én emiatt nagyon rosszul érzem magam, mert most joggal érzi úgy a tanár, hogy hülyére vettem.


Szerintetek?



máj. 20. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ciki? Igen? 2 hónap múlva csak egy vicces sztori lesz? Szintén igen. Szóval nyugi.
máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek egyesével írta meg az eredményeket a saját csoportod tanára?


Amúgy persze kicsit ciki, bár én is ugyanígy tettem volna a helyedben, nem tudhattad, hogy tudja... De milyen kapcsolatban vagy a javító tanárral, hogy neked előbb megírta?

Lehet a két tanár között van valami konfliktus.

máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Te tartottad magad a megbeszéltekhez, amit jól tettél. Ennyi a lényeg.
máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetsz róla, hogy neked elmondták, és nem akartál rosszat annak, aki elmondta, ezért megkérdezted. Én is így csináltam volna azt hiszem. Nem nagy ügy, ne parázz:)
máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!