Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok, ha a...

Rossz ember vagyok, ha a Burger King appon értékelésnél jelzem, hogy a kiszolgáló srác nem volt a helyzet magaslatán és bunkó volt?

Figyelt kérdés
És nem azért mert valószínű kapok egy ingyen menüt, hanem mert rosszul esett, ahogy kezelt.
júl. 31. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy tőle rossz ember azért van az értékelés, hogy értékelj és el tud mondani a saját élményeidet véleményed. Ha neked rossz volt akkor rossu volt ha jelzed lehet többet nem lesz ilyen.
júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Szólj, mert Nekem hasonló eset egy Pizzériában történt és azonnal mondta is a főnök, hogy nem szabad hagyni, tudnia kell róla, ha ilyen van, hogy a dolgozók nem megfelelőek, mert tönkre teszik Neki az üzletet és bántják feleslegesen a vendégeket, amihez a nevét nem adja.
júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre van
júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Odaadtam egy régi blokkot az ajándék krumpli miatt ő meg azt hitte azzal akarok fizetni, mikor mondtam neki, hogy ott az appon a rendelésem és még neki állt fel…


Vicces mert pl a Westendben mindig így csináltam és korrektek. Külön poén, hogy ott virít a rendelésnél, hogy vip 😅

júl. 31. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Ha nagyon bunkó csak akkor szívóznék vele, mert neki a munkakörébe tartozik hogy normális legyen, mert azzal tartja fent a vendégkört. Te se mész olyan kasszához ahol érzed hogy utálnak. (Most már önkiszolgálózom:)


De nem szoktam fennakadni, betudom annak hogy rossz napja van, a töke kivan a sok "nem mindig normális" vásárlóval!

júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Itt az ajándék krumpli miatt muszáj volt
júl. 31. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember. Erre van kitalálva
aug. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
újabban már rosszat értékelni sem tudsz, gondolom a sok per miatt.
aug. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!