Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hajlamosak az emberek a...

Miért hajlamosak az emberek a nem legpéldásabb embereket példaképnek tekinteni meg rajongani érte?

Figyelt kérdés
Gondoljunk csak a gengszter rap-re, meg sok mostani olyan magyar zenékre, amiket általában fiatalok hallgatnak. Drogról, prostikról szól rengeteg ilyen zene. Meg például Pablo Escobar, Viszkis stb.

aug. 5. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkiben foleg pasikban azért benne van a csintalanság pl mikor csúzliznak is gyerekkorban vagy háborúznak hogolyóznak számháborúznak. Csak ezt az oldalukat élik meg mivel másképp ugysem lehet.

A rosszakba pl gyilkosságokba gyerekmolesztálásba stb meg nem gondolnak bele.

aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szintjük. Nyilván tisztában vannak a saját képességeikkel és tudják, hogy maximum az ilyen bűnözői körökben lehetnek valakik.
aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert tőlük épp azt látják, amit akarnak. Könnyen és gyorsan szerzett pénz, agyatlan p.csák és baromi keménynek tűnnek, pedig egy befőttes üveget se tudnak kibontani.
aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
#1 Ehhez tegyük hozzá, a nők nagy része is nem burkoltam a "rosszfiús" "izgalmas" férfiakat részesíti előnyben.
aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem külön dolog az, hogy kit tartunk példaképnek és kinek a zenéit hallgatjuk. Szeretem a rockot, rapet, sokszor szövegtől függetlenül a ritmusa miatt. De a példaképeim és életcéljaim teljesen mások.
aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4

Ezt is írni akartam

aug. 5. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokakat vonz az, amit ők alapvetően nem mernének megtenni.
aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!