Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor keltek fel reggel?...

Mikor keltek fel reggel? Mennyivel másabb a reggeli felkelés, amikor nem kell menni dolgozni ? Kinek mennyire nehéz korán felkelni ?

Figyelt kérdés
aug. 2. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy éjjel 11-kor kelek fel, mint munkanapokon.
aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
6 körül, amikor a kislányom kelt.
aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megyek dolgozni reggel 4-kor kelek, ha nem megyek akkor meg délben kelek.
aug. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán kelek standard fél6-6 között
aug. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan vagy fél-, vagy 7h.-kor kell kelnem, de évek óta 4h.-tól kezdve valamikortól fenn vagyok.

Nincs különbség számomra a munkanap/nem munkanap szerinti kelés esetén.

Néha van, hogy nehezen kelek fel. Egy ideje azt teszem, hogy minél később fekszem le, pl.: 1h.-kor. Na akkor nehéz felkelni többször fél7-7h.-kor.

aug. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb fél 6 körül kelek és sajnos hétvégén is. Régebben még tudtam sokáig aludni, ma már ritka.
aug. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte akkor mikor munkába kell menni. Hiába vagyok szabin

Később ez csúszik pár órát.

Es igy érzem felkelni sincs èrtelme.

aug. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez hétvégén rettentően változó, munkanapokon 6.15 után kelek. Mostanában újra van kissé stresszesebb időszakom, nem jól pihenek, fáradt vagyok, így tudok sokáig aludni hétvégén program nélkül. De az elmúlt fél évben magamtól is és ráadásul programokkal sűrűn felkeltem 6.30-8.30 között változóan. Amikor üdülök valahol, akkor a jó levegőtől sokkal frissebb vagyok. Tavasszal Nógrád megyében az óraátállítás ellenére hajnali 5 óra után felébredtem, 5.15 után felkeltem, illetve alapvetően 2 óra múlva egyébként indulni kellett túrázni, tehát 1 órával előbb keltem magamtól.


35/F

aug. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerencsére, általában, ráérek 6 és 7 között kelni, attól függően, pontosan mikorra kell beérnem. Ebben az időintervallumban egész rendben sikerül felkelni, de még így is kell azért 10-20 perc, hogy fejben is jelen legyek. Ha nincs suli/munka, akkor 9 körül kelek bárminemű ébresztés nélkül.

Viszont nagyon nehezen kelek korán, a korán alatt meg 5 és 6 közötti időt értem, az azt megelőzőről nem is beszélve. Ha havi 3-4 ilyen alkalom van, az még csak-csak, de a heti többszöri ekkori kelés nagyon nehezen megy, sajnos.

aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7-8 körül kelek, ha egyetem/munka van, és rendkívül nehezen megy már ez is. Ha nem kell korán kelni 10-11 körül szoktam.

Általában késő este, éjszaka vagyok agyban a legaktívabb, ekkor szoktam tanulni is, beadandókat írni. Éjfél előtt képtelenség, hogy elaludjak, de inkább 1-2 körül szoktam, mert addig jár az agyam, egyszerűen nem akar aludni. Így persze, hogy nem tudok korán kelni.

aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!