Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az számodra a mai világban,...

Mi az számodra a mai világban, amivel egyáltalán nem tudsz azonosulni?

Figyelt kérdés

júl. 30. 20:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Én a pazarló fogyasztással és azzal, hogy mindent akarunk és azonnal akarjuk. Legyen az ház, autó, párkapcsolat, vagy bármi.
júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Mások bántalmazása (akár állat, akár ember); a direkt mindenhez negatívan való hozzáállás; tiniként már szex, drog, alkohol; a közösségi média aktív használata

Kissé vegyes példák, de ezek jutottak hirtelen eszembe

júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
61%
Amikor egy ember megfogad valamit, és nem képes azt véghez vinni!
júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
A lincselő tömegekkel, akiknek nincs tudásuk, véleményük, együttérzésük csak irigységből ostobaságból örjöngenek valami miatt, parancsszóra.
júl. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
80%
A Fidesz.
júl. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
20-as: Igen,igen,én is ismerem a fajtádat,szóval tegyél egy szívességet,légyszi. :-)
júl. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy az egész világ működése az emberekkel együtt.
júl. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
27 Mármint milyen értelemben, mert én kifejtettem hogy az nem tetszik ha valaki elvakult egy bármilyen íróval vagy guruval szemben és nulla saját gondolata létezik, emiatt aztán üti vágja a környezetét ha az bármiben ellentmondani látszik imádottjának. Pl ez az egyik amivel a mai világban egyáltalán nem tudok azonosulni. Te mit fejtettél ki azon kívül hogy összekeversz pl a szomszédoddal akivel naphosszat vitatkozni szoktál, mert nem olyan emelkedett mint te a Poppereddel?
júl. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Igazából az egész elb.szott és folyamatosan torzuló világgal nem értek egyet, ezt most így összességeben mindenre értem. Sokat gondolkozom azon, hogy ebben a pazarló, fogyasztói társadalomban ilyen szintű környezetszennyezéssel és globális és ugye felmelegedéssel, meddig lesz még élhető a föld.
júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!