Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az számodra a mai világban,...

Mi az számodra a mai világban, amivel egyáltalán nem tudsz azonosulni?

Figyelt kérdés

júl. 30. 20:35
1 2 3 4
 1/33 Antiszociális lény ***** válasza:
85%
A legtöbb dologgal, emberrel én egyáltalán nem tudok. De nem tudom megváltoztatni a többi embert, szóval csak elfogadom.
júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az emberek gyakran nincsenek tisztában önmaguk tetteivel.
júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a politikai korrektség jegyében megmásítjuk a történelmet, és szembe megyünk a tudománnyal.
júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%

Rengeteg ilyen dolog van sajnos, párat felsorolok:

elhízás, szemetelés, dohányzás, mértéktelenül enni/piát vedelni, fél milliót vagy többet kiadni egy telefonra, nem nevelni a saját gyerekét, wc-be beledobálni és lehúzni az oda nem illő dolgokat (popsi törlőkendő, zokni..) ezzel dugulást okozni másoknak, környezetszennyezés, egészséges fák kivágása minden ok nélkül, emberek direkt traumatizálása...

júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Emberek viselkedése!!!
júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
51%
Kereszténység.
júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%
Hasonlók mint a 4-es, szmog, büdös, szemét, szemétégetés, túlköltekezés, állandó benzinhasználat, kertben a 2 naponta fűnyírás, 3 műszakos melók, elhízás ha nem orvosi oka van, cigi mivel büdös, alkesz szülők és bárki, fák kivágása feleslegesen, bulvárpszicholgia, bulvárönismeret és bulvárspiritualitás, sznobizmus, egészségtelen életmód, giccses dolgok, túlzsúfoltság, stb.
júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
A mai emberek viselkedésével, gondolkodásmódjával, értékrendjével, hülyeségeivel.
júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
67%

Most ideírnám Popper Péter gondolatait:


"Mindenki azzal jön,hogy minden baj forrása az,hogy a bolygó túlnépesedett.Persze,soha nem én vagyok a felesleges,hanem a másik."


:-) Na,valahogy így vannak az emberek a hibáikkal is.Én nem tagadom le,részem van abban,ahogy ez a mai világ kinéz,én is hozzátettem egy-egy tettemmel,mondatommal ahhoz,hogy ilyen a világ mai lelkülete.Azt viszont megértettem,hogy lehet változni,és bármekkora sz@r alak valaki,tud jó ember lenni,ha akar.Csak ebbe munkát kell fektetni.


Ja,és a kérdésre a válasz: nem tudok azonosulni azzal,ahogy az emberek már képtelenek normálisan konfrontálódni,mert ha véletlenül mégis erre "vetemedik" valaki,akkor rögtön le van pszichopatázva,meg rásütik,hogy nárcisztikus meg borderline.Komolyan mondom,inkább azok a borderline-osok,akik ilyeneket mondanak. :-D Én már sokszor csak nevetek mindenen..talán próbáljátok ti is ezt. :-)

júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%

9-es ez a Popper Péter idézet nem igazán sikerült jól, őt se kell azért .... hogy minden tökéletes amit ír, mint ahogyan senkit se kellene akit tekintélynek tartasz.

A túlnépesedés meg nem úgy néz ki hogy akkor ki a felesleges, hanem születésszabályozással lehet ellene tenni pl mint ami Kínában volt. Nem azzal hogy nekiállnak filozofálgatni.

júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!