Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki az a szakember aki képes...

Ki az a szakember aki képes kideríteni hogy van e esetleg narcisztikus szemelyisegzavarom?

Figyelt kérdés

Laikus vagyok!

Nem tudom melyik szakag foglalkozik a pszichologian belul a szemelyiseg(?) Megallapitasaval?


Szeretnem megtudni valojaban narcisztikus szemelyisegzavarom van e.


Aki esetleg tudja erdemi valaszt adni vagy esetleg egy konkret szakembert aki ezzel foglalkozna megkoszonnem.!


Elore is koszonom!

25/F


júl. 29. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt dolgom egy narcival egy chat csoportba

Attól érezte magát valakinek hogy másokat megaláz. Semmi másrol nem lehet beszélni a jelenlétében mint hogy ő mekkora király. Naponta több képet posztolt magáról különböző pozícióban hogy demonstrálja mekkora ász. Alapból egy pökhendi arrogáns stílusú volt.

Önmagát mindig valami erkölcsi felsőbb pozícióba helyezte, miközben felületes volt.


Soha nem tapasztaltam önreflexiót nála. Soha nem bizonytalanodot el önön tökéletessegeben.


Van ez a jelenség, hogy sok nő teljesen bezsong a narci pasitol és teljesen vakok lesznek rá, hogy milyen valójában.


Ez a pali 20on éves és nem a legélesebb kés a fiókban finoman szólva.

Az admin egy 40es nő volt aki teljesen oda van érte és ömlenget róla nyilvánossan.


A narci állandóan szórakozott velem és provokált.

Az FB profilképem kimasolta és átalakította hogy azzal alazzon. Semmilyen konfliktus nem volt köztünk előtte

Ignoraltam napokig hátha befejezi de nem.

Ha véleményt mondtam valamirol, ordenáré stílusban szemelyeskedni kezdet.

Szóltam az adminnak, azt mondta mi a problémám ezzel!?


Másnap a közös chatben barátságot színlelt felém.

Közben rám írt privatban és elkezdet szemetkedni és gunyolni. Szándékosan nem visszonoztam. A végén félre nem érthető módon elismerte hogy szándékosan szórakozik velem.


Bemasoltam a közös chatben. Úgy éreztem minden résztvevőnek joga van tudni az ő valódi jellemét, hogy kivel vannak egy közösségben.


Az admin nő erre annyit mondott, hogy merek bemasolni egy privát beszélgetést!? Hogy ne hozzam oda a "veszekedésunk"

Semmilyen személyes vagy bizalmas info nem volt benne csak az ő egy oldalú gunyolodasa, amit bizonyítottan.

(Ugyanitt egy másik csaj tucat szám másolta be a privát beszélgetéseit az exèvel. Senkinek nem okozott erkölcsi gondot)



Ilyen a narci és repülő majmok jelensége.

Félelmetes

júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
11-es! Igen, ilyen jellemvonásaik vannak és még rosszabbak. Az admin valószínűleg az egyik megvezetett áldozata, aki már képtelen tisztán látni. Általában az empatikus embereket hálózzák be a nárcik, kihasználva a jóságukat, érzékenységüket, segítőkészségüket. Ezek a tulajdonságok teljes egészében hiányoznak a nárcisztikusokból, viszont kiválóan megjátszák azokat, ezzel hálózva be az áldozatokat.
júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
11 Én egy hasonlót ismerek nőben, momdjuk pár férfit is de azok nem posztolnak magukról tündibündit naponta.
aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!