Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan rázzam le magamról a...

Hogyan rázzam le magamról a tipikus magyar emberekre jellemző tulajdonságokat?

Figyelt kérdés

bizalmatlanok, pesszimisták, szorongóak,örökös rossz kedvűség esetlegesen depressziósok,gyűlölködők.


Ami rám igaz ebből:

Bizalmatlanság,pesszimista,örökös rossz kedvűség,szorongás,depresszió(Ez az emberek miatt alakúlt ki!)



júl. 27. 21:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanúgy, ha valaki vigyorog, mint egy hülye, az másnak mit fáj? Itt csak ilyen kötekedős szar van?
júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Én úgy látom teljesen jó úton haladsz. Első lépésnek bőven elég, ha továbbra is úgy hagyod figyelmen kívül az agyhalott, rosszindulatú nyomorékokat, mint ezt az egy hülye válaszolót aki eddig csak alpári módon szidalmazni tudott. :D Szóval csak ne foglalkozz gyökerekkel, nem vagy te kertész.
júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

13-as

Oké.

Köszi:)

júl. 27. 22:33
 14/27 A kérdező kommentje:

Valómássla tartozok.

,,Ami rám igaz ebből:


Bizalmatlanság,pesszimista,örökös rossz kedvűség,szorongás,depresszió(Ez az emberek miatt alakúlt ki!)


"

Ezek rám igazak mind a mai napig ,de úgy ,hogy már felvettem ezekkel a harcot.Pl:azzal ,hogy mostanra már nem telik el úgy egy napom ,hogy nem mosolyognák.Próbálok minél többet mosolyogni.

De szükségem lenne tanácsokra,ötletekre a továbbiakban.

júl. 27. 22:39
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

tipikus magyar emberként ezt kérdezni tipikus magyar emberektől tényleg hatásos.

várjál mindjárt előszedem a listámat a tippeimről és trükkjeimről!!

júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

#15

Csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz, amikben örömöd leled. :D Fogyassz olyan tartalmakat, amiken lehet nevetni. Nem véletlen mondják, hogy a nevetés gyógyít. Van rengeteg vicces tartalom a neten, vagy nézhetsz vígjátékokat, stand uposokat, Lart pour lart előadásokat, régi Irigy Hónaljmirigy showkat, Monty Python filmeket, vagy csak rövid jeleneteket, igazából ízlés kérdése, hogy milyen humort kedvelsz. :D

júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

16-os

Önkritika nem árt.

Ezekre valószínűleg csak azok tudnak válaszolni hasznosan akiknek van egy egészséges önkritikája illetve eleve kritikája a nemzetre,emberekre,és maga felé.

júl. 27. 22:45
 18/27 A kérdező kommentje:

17-es

Oké.

Erre érdemes lesz oda figyelni.

júl. 27. 22:46
 19/27 A kérdező kommentje:
:)
júl. 27. 22:46
 20/27 anonim ***** válasza:

Kezdd azzal, hogy befejezed ezt a "tipikus magyar" dumát. Ezzel te is csak beállsz abba a sorba, amit valójában elítélsz.

Aki pesszimista, aki mindent leszól, az így járt. Még hogy foglalkozzak velük....

Nem hagyom magam lehúzni, pedig kaptam már meg ezt-azt életem során. Ha hagytam volna magam, akkor már rég én is egy házsártos, rosszindulatú, befásult alak lennék. Ez fejben dől el.

júl. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!