Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, hogy combfétis? És...

Mi az, hogy combfétis? És miért van sok fiúnak olyanja?

Figyelt kérdés
Mármint a fétis az nem betegség??

júl. 22. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem talp tetszik, nem a comb!
júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
10 évesen korai ezen agyalnod.
júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Miért téged az zavar hogy másnak mi tetszik?
júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sok fiúnak olyanja. Egyszerűen nagyon sok embernek tetszenek a combok, meg lehet simogatni, meg lehet markolászni.
júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Combfétisről nem hallottam, inkább lábfétisről
júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a nők combját, ők is szeretik az enyémet. A comb eengeteg érdekes helyre vezet, megpuszilni is fantasztikus mindkét fél részére.
júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is lábfétises vagyok, erről hallottam inkább, de:

a combfétis adódhat abból, hogy valakinek a comb erőssége-nagysága tetszik egy nőn. Erőssége, hogy pl.: össze tudja vele szorítani a másikat, amiből nehezen szabadul az (ez valamelyik sportból adódhat: Wrestling és tsi.-ból adódóan).

júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legszebb testrész egy nőn a combja és lábszára. Olyan szép kecses, sima, puha, nőies, látványra is nagyon jó, hozzáérni, simogatni, masszírozni meg pláne.
júl. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan hallottad, hogy sok fiúnak van olyanja?
júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Legalább az ötödik fiú akivel elkezdtem beszélni, beismerte hogy combfétise van. Elég sokat hallom ismerősök között és Facebookon is. Nem, nem zavar hogy valakinek mi tetszik, ameddig nem lesz tőle "zavart" (értsd nem erőlteti rám, és nem kezd kellemetlen lenni), és végképp nem vagyok tízéves. Gond lenne, ha tízévesen fétisekkel foglalkoznék. Viszont köszönöm többi válaszoló, teljesen rendben vág hogy ki mit tart a vágya dolgának! :)
júl. 23. 11:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!