Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi játszódhat le egy ember...

Mi játszódhat le egy ember fejében, ha zuhan a repülő, amin ül, és tudja, hogy meg fog halni?

Figyelt kérdés
júl. 22. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Pánik
júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Majd elmesélem, ha lezuhantam és meghaltam. Addig esélytelen megmondani, mit éreznék.
júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Miért nem mentem vonattal???
júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Dark weben láttam ilyen kiszivárogtatott balesetes videókat.

Egy része megőrül mikor zuhan a gép ordíbál őrjön kiabál üléseket ütik vagy a fejüket a gép vas szerkezetébe.Többség nyugton van azt hogy mire gondolnak nem tudom.

Egy olyat is láttam mikor ment lefelé a gép egy nő őrjöngött de valami iszonyítos visítás majd az egyik utas legombolt neki egy akkora lángost hogy a csattanás az durva volt.Után mikor földet ért a gép előtte egy sikítás hallatszódott és ennyi.

júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem szeretném megtudni.
júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Emberfüggő.

Van, akinek (jobb kifejezés híján) elborul az agya, és szinte önkívületi állapotban sikít, kétségbeesetten kapkod, kapálózik. Olyan is, aki ilyenkor teljesen ledermed, kiürül az agya, de olyan is, hogy közben csaponganak a gondolatai. Hogy miről - csak tippelni tudok: dolgok, amiket megbánt, fogadkozások (ha túlélem, ezt és azt megteszem, jobb ember leszek, meg hasonlók), "miért én?".

júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Erősen próbálnám előkotorni az emlékezetemből, hogyan kell szárnyat növeszteni és kiröppenni az ablakon. Apropó. Repülőkön nincs néha elfekvőben pár ejtőernyő vagy hasonló alkalmatosság? Jó lesz egy nagyobb esernyő is.
júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha az agy rájön hogy megfog halni pillanatokon belül akkor kitör a pánik és rosszabb esetben összevizeli magát akaratlanul az ember ..
júl. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük!

Ja,.. Bocs!

júl. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!