Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy győzitek le a repüléstől...

Hogy győzitek le a repüléstől való félelmeteket? Hogy benne a van a pakliban, hogy akár meg is hallhattok?

Figyelt kérdés

2023. jún. 27. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Mielőtt először repültem, nagyon féltem hogy le fogunk zuhanni aztán utánanéztem a statisztikáknak és minimális az esélye, hogy pont velem történik meg, illetve ha meg is történne se szenvednék, hiszen egy pillanat műve, nem is fájna.
2023. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Minden autoba ulesnel lepergeted ezt? Akkor nem komoly a kerdes. Felni attol lehet, hogy rossz belegondolni, egy dobozba zarva vagy 3 km magassagban. Felni lehet attol is, hogy elviselhetetlen turbulenciaba ne kerulj, de a halal ennel nagyobb esellyel van ott a mindennapokban.
2023. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy autóban hamarabb meghalhatok, de a gondolat, hogy 10 km magasan vagyok, szörnyű. Ezt szeretném legyőzni.
2023. jún. 27. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

apám rengeteget repült egy időben, anyámtól szokták ezt kérdezni, hogy hogy nem félsz, erre szokta azt mondani, hogy az utcán is a fejére eshet egy tetőcserép, ha meg majd rettegni szeretne, inkább elolvassa a közúti balesetek és gázolások statisztikáit, és befalazza a bejárati ajtónkat.

amúgy meg ne ülj repülőre, ha nem akarsz. nem kötelező.

2023. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is a statisztikák segítenek, hogy ezer veszélyesebb és halálosabb dolog létezik, mint a repülés, sokat ezek közül napi szinten csinálok, (autóba ülök, tömegközlekedek) valahogy mégis élek még. Ettől függetlenül van bennem minimális szorongás minden repülésnél, de valahogy átvészelem. Az ember a foghúzást sem élvezi, de átvészeli a gyógyulás érdekében. A repüléshez is így állok hozzá, hogy nem szeretem, kellemetlen, de annak érdekében, hogy lássak szép új helyeket, kibírom azt a kellemetlen pár órát.
2023. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell legyőzni, mert a legbiztonságosabb módja a közlekedésnek.
2023. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Én sehogy. Nem repülök és kész. Bőven van felfedezni való buszos utakkal is európában. Sokat utazunk de max olyan 1500 km-es körben. Olaszország, alpok, görög, mind gyönyörű hely. Kicsit kényelmetlenebb 14 órákat buszozni de leszarom, én fel nem szállok soha az életben és nekem jó is ez így.
2023. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A busz/villamos megállóban állva ugyanannyi esélye van, hogy kivasal egy részeg autós, hogy sikerült legyőznőd a tömegközlekedéstől való félelmedet? A budapesti utcákon sétálva nagyobb esélyed van arra, hogy rádesik egy régi épület több száz kilós ornamentikája vagy csak rád ejtenek egy virágcserepet, hogy sikerül legyőznöd a félelmedet a városban való sétálástól? Autóba be mersz ülni, mert egy autóbalesetnek több százszor nagyobb az esélye mint egy repülőgépbalesetnek, és egyre durvább autóbaleseteket lehet látni, mert egyre gyorsabban hajt minden hülyE. Oké, egy repülőgép is bármikor lezuhanhat, tehát jogos a félelmed, csak azt nem értem, hogy akkor az előbb leírtaktól miért nem parázol.
2023. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!