Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az félelmetes az...

Szerintetek az félelmetes az ember aki azt mondja a telefonban hogy rögzítem a hívást?

Figyelt kérdés
2022. okt. 16. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, mert: lehet mentálisan sérült; esetleg bármennyire is figyelsz, felhasználja ellened. Annyi előnye van viszont, hogy legalább nyílt lapokkal játszik, ezért viszont normálisabb, mint egy egészsége ember.
2022. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, kit hívtál...


Ha légitársaságot, vagy más szolgáltatót, akkor teljesen normális, bevett dolog.

2022. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az egyik rokont!
2022. okt. 16. 11:39
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem. Biztosra megy, nem verhető át, nincs olyan, hogy kiesik a kezéből a saját életének biztosítása. Én is felveszek minden beszélgetést automatikusan. Volt már olyan ügy, ahol döntő jelentőségű volt a felvétel. Ha az nem lett volna akkor az áldozatot vették volna elő.
2022. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3: ééééés....??? Zakkant az illető?
2022. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ,miért hívtad a rokont.
2022. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
JokesPhone alkalmazással megtréfáltam a gyorshajtásal!
2022. okt. 16. 12:33
 8/9 anonim ***** válasza:
És ez3kvután csodalkozol h ő is megtréfál? 😂😂😂
2022. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7: ha engem felhív bárki hivatalos dologgal (még ha vicc akkor is) alap, hogy rögzítem a hívást. Ne csodálkozz ezen, inkább szégyelld magad, hogy ilyen hülye játékokat játszol. Egyszer veled csinálnak ilyet, vagy rosszabbat, aztán úgy befosol, hogy a szíved megáll. nem vicc.
2022. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!