Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A városi magyar embereknek...

A városi magyar embereknek miből van ennyi sok pénzük?

Figyelt kérdés

Debrecen, Mikepércsi úti Tesco. A parkoló autók 80%-ának minimum 5-6 millió a piaci értéke (és akkor még keveset is mondtam). Pár éves Fordok, kisebb méretű prémium SUV-ok/városi autók (X2 BMW, Nissan X-trail, Mini Cooper, A osztályú Merci) illetve középkategóriás vadiúj "kommersz" népautók pl. Opel Mokka, VW Tiguan, Skoda Karoq stb.) szinte az utca képét testesítik meg.

Illetve van 20-ból 3-4 autó egy-egy igényesebb elektromos kocsi (Skoda Enyaq, Tesla, BMW i4, Hyundai Ioniq stb.).


És nekem ne mondja senki, hogy ezek részletre vannak véve, mert ha bemegyek a belvárosba vagy bármely kertvárosba azt látni, hogy folyamatosan épülnek az új lakások és a már felépült tipik amerikai stílusú családi házak előtt is az előbb felsorolt autók állnak. Akkor lehet sejteni milyen házak előtt állnak AMG Mercik meg Porsche-ek.


És akkor belegondolok, hogy én infós diplomával keresek 700-750k bruttót (attól függ hogy a juttatást beleszámolom-e) és évek óta dolgozom, de egy belvárosi garzonlakás árának az 5-ödét tudtam félretenni úgy, hogy szülőkkel élek, semmi rezsit/kaját nem fizetek és egy cirka 20 éves lerúgott autóval ingázom aminek így is kb nulla a fenntartása.


Eközben az említett parkolóban meg láttam egy kis szőke huszonéves kislányt ahogy beszáll egy zsírúj Sangjong Korando kormánya mögé ami kb egy 10-12 millió.


Hogy a francba van a városiaknak ennyi pénze? Mert hogy nem beosztotti munkabérből az 100 biztos!!!!



júl. 20. 17:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Jóhogy hiteles, mert miből lenne az embereknek 60 millájuk?

20M-es kocsit meg nem adnak meg minimálbéres fizura, nehogy azt hidd. Szóval hitel ide vagy oda, ott a ház, kocsi és amíg dolgozik addig meg is marad, szóval ez a lényeg.

júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nyilván a 20 m es kocsi általában nem hiteles

De a 4-8 milios kocsik mind hitelesek

júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha hitelre van, ha nem, senkinek semmi köze hozzá ki mire vesz kocsit. Megint túl sokat foglalkozol más dolgával a salyátod helyett.
júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!