Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baja a magyar embereknek ?

Mi baja a magyar embereknek ?

Figyelt kérdés

Ma volt egy rendkívül negatív tapasztalatom az emberekkel. A mai nap folyamán elvittük a kiskutyámat az állatorvoshoz és olyan bunkó szintet megütnek a bunkósági skálán egyes magyar emberek egyszerűen hihetetlen.


Az egyik megkérdezte, hogy mit keresünk ott de az a hangnem.


Meg összeségében azt tapasztalom, hogy Magyaroszágon tiszta ideg mindenki és alig várják a levezetési lehetőséget! Szimplán förtelmes egyes emberek mit engednek meg magunknak!



2023. febr. 22. 17:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tessék megint egy tipikus magyar válasz :o
2023. febr. 22. 17:58
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Nem azt írtam ki, hogy bólogatásra várok vagy egyetértésre, hanem próbálom megérteni egyes emberek alpári magyar viselkedését!
2023. febr. 22. 18:05
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Azt gondolom, hogy a magyarnak nincs megküzdési stratégiája, mindig mindenki más a hibás, csak ő nem semmiben sem. Mindig mástól várja a megoldást, holott önmagát kellene fejlesztenie, de ez nem megy neki így a rendszerváltás után sem, pedig van már rengeteg pszichológus, coach, mentálhigiénés szakember, stb. is.

Az arcoskodás is abból adódik, hogy lényegében egy tehetetlen valaki, aki inkább agresszíív mással, semmint a saját gondját megoldja.

2023. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Mindenhol van mindenfele ember.. Te nem magyar vagy?
2023. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Éltem Németországban,semmivel sem voltak különbek ott az emberek. Utálom,ha valaki "magyarozik". Ha bunkók veled az emberek,az tudod,miért van? 1. Ápolatlan vagy és igénytelenül nézel ki 2. Unintelligensen kommunikálsz 3. Idegesítően viselkedsz vagy 4. Nem is voltak bunkók,csak te magadra vettél valamit,hogy felháborodhass.
2023. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
#6 Milyen okos ember vagy! Ötödik oka nem lehet, hogy az adott ember szimplán egy bunkó paraszt?! Majdnem sikerült megmondanod a tutit, de nem sikerült.👏🏻
2023. febr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

A 4-es nagyon jó választ írt. A magyarok többsége gyakorlatilag olyan, mint egy nagyra nőtt gyerek: másokra mutogat, támad, kifogásokat gyárt, megsertődik..


Egyszerűen mintha nem hinnenek abban, hogy jobbá tehetnèk az életüket, a legminimálisabb erőfeszítést sem teszik meg.

Úgy vettem észre, hogy a magyaroknál mindig inkább azt kell nezni, a gyakorlatban mire képesek, mert a többség csak szájhős: kötekedik, fölényeskedik, de nem képes valódi szellemi teljesítményre.

2023. febr. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sokatokkal egyetértek!

És már értem nagyjából. A magyar emberek egyből támadnak, mint egy hisztis óvodás.


De itt is látszik a kommentek többségén, hogy egyből a másikat ócsárolják. Az viszont, hogy én mit tudnék tenni a saját egészségemért azt egyik se fogja fel.


A másik negatív véleményét vagy nem hiszik valósnak, vagy belekötnek. És már szimplán látom, hogy ezt azért teszik mert ők ostobàk!

2023. febr. 23. 09:23
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as!


Oda van írva, hogy időpontra mentünk. És még a második mocskolódásod se jött össze, mivel nem én beszéltem, szóval ezt most szerintem engedd el. 😂

2023. febr. 23. 09:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem értem a felháborodásodat egy olyan "szép, új világban", ahol egy sérült állattal különb módon bánnak, mint a "szolgáltatásokért" adókra, járulékokra egy életen át lehúzott emberekkel!
2023. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!