Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan külső tulajdonság/hi...

Van olyan külső tulajdonság/hiba az emberen, amiért ki kell közösíteni azt a valakit?

Figyelt kérdés

júl. 20. 12:08
1 2
 11/14 Metionin ***** válasza:
Ha olyan a társaság, bármi miatt kiközösítik az embert. Én suliban ki voltam csúfolva olyanokért, hogy fehér a bőröm, sovány vagyok, kék a szemem.
júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Engem is suliban ilyenek miatt kiközösítettek. :( Amiről nem is tehettem.

Ezért voltam kíváncsi a véleményekre. De ezek szerint a felnőttek egy része sem jobb. Kíváncsi lennék ők milyen tökéletes külsővel rendelkeznek.

júl. 20. 18:00
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy van az a tulajdonság, aminél nem csodálom, hogy kiközösítik, nem feltétlen azt, hogy kötelező legyen... pl. ha valaki olyan szinten büdös / igénytelen magára, hogy nem lehet mellette meglenni. Vagy hazudozós. Vagy lopós. Vagy agresszív és verekedős. Vagy szexuális zaklat másokat. Vagy iskolában pl. hangosan gajdol és ordibál óra alatt, úgy, hogy nem lehet tőle hallani a tanárt.
júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10#

Nem indok rá, de attól még ne csodálkozzon.

aug. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!