Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan külső tulajdonság/hi...

Van olyan külső tulajdonság/hiba az emberen, amiért ki kell közösíteni azt a valakit?

Figyelt kérdés

júl. 20. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát a többségnél van.

2024 van, a külsőt nézi mindenki, aki tagadja az is.

Én 165 cm vagyok, de ha valaki 150 körül van, az fura nekem is

A csajokat nézve, nálam 60 kg alatt csont, 70 felett zsír.

Plusz taszító számomra egy nőnél a nyelv és orr piercing, az is ha végig van tetoválva mind 2 karja, vagy ha a csaj ajka felvan puffadva. Valamint ha túl barnítja magát, vagy annyira kondizik, hogy szálkás a teste a csajnak. De ez csak az én véleményem. :)

júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez elég szomorú. :(
júl. 20. 12:34
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Olyan nincs amiért "kell", de olyan biztos van ami nem szerencsés kapcsolatépítési szempontból. Például ha valaki ápolatlan, igénytelen, büdös, rosszul öltözött. Vagy mondjuk túrázni nem egy 250 kilós elhízott egyénnel fogok menni.
júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi miatt nem kell kötelezően kiközösíteni a másik embert. De attól még sajnos gyakori dolog a kiközösítés.
júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Olyan tulajdonság nincs, ami miatt jogos lenne a kiközösítés. Ellenben az igénytelen megjelenés (ami nem tulajdonság, hanem döntés kérdése), valahol már érthetővé teszi az ellenszenvet.


Igénytelen alatt pedig nem olcsó ruhákat vagy rossz frizurát értek, hanem pl mosdatlanságot.

júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Irigység szebb vekonyabb vsinosabb őt megdicsérte az igazgato a munkajáért a másikat meg nem és már ki is van utálva pletykálva közösitve.

Kisebbségi komplexusokbol ered.


Aki onmagával rendben van az nem száll rá másokra és nem épít mobbingot.

júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Aki bárkit kiközösít, nagyon bunkó ember.

Mindenki járhat úgy, hogy előnytelenné válik a külseje.

Például baleset miatt.

Vajon jól fog esni, ha kiközösítik?

júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha genetikai oka van, pl. alacsony, vagy ronda az arca, akkor nem, ennek ellenére elég gyakori az ilyesmi, első kézből tudom. Ha olyan oka van, amiről ő maga tehet, pl. nem fürdik, nem mos fogat, hülyén öltözködik, akkor esetleg.
júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Magyarok vagyunk, kreatívan találunk okot mindenre.
júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szerintem semmilyen külső tulajdonság miatt nem lenne szabad senkit, sehol kiközösíteni.


#8: Hülyén öltözködik? Az ok a kiközösítésre? Komoly érv.

júl. 20. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!