Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A prostik kétharmada miért...

A prostik kétharmada miért szellemi fogyatékos?

Figyelt kérdés
júl. 13. 15:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
31%
Nem ártana csökkenteni az ellenük való gyűlöletet is, és hogy ne eldugott oldalakon lehessen őket megtalálni.
júl. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
39%

Ne egy gülüszemű cigány kutya akarjon kedvet csinálni a prostizáshoz. Van a többségnek elég kedve hozzá.

Hanem nem kéne után átb@szni meg megverni a másikat, és akkor jobban menne az üzlet.

Ha ugyan olyan szakma, mint a többi, akkor kell utána adózni, meg nem bűnözők telepévé tenni.

júl. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
21%

Ezt szépen megmondjátok a fidesznek, meg az összes f@sszopó bűnözőnek, akik tönkreteszik ezt az ágazatot! Ha nem tudnak normálisan viselkedni, akkor ne űzzék ezt a szakmát sem. Nem tudom mit tudnának akkor csinálni. Kapják meg az ingyen pénzük, aztán huzzanak el a francba. Majd ha elmentek normálisan dolgozni, mint más, akkor majd a pénzből ők is elmehetnek prostizni. De addig egyik ilyen f@sszopó se akarjon nekem erkölcsösködni, vagy megtanítani annak a veszélyét, amit ő maga ad.


Aki embert ölt, azt viszont HIVATALOSAN eltiltanám a prostizástól, vagy hogy valaha köze lehessen olyan személyhez, aki ilyen ágazatban dolgozik. Főnök meg egy van, a nő a hivatalban. Meg az állam, akinek leadózza a csaj! Aki szerint ő a főnöke a saját csajának, az érthető, de akkor ne futassa a csaját!

júl. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom, én szívesen keresnék így egy kis extra pénzt, de csak nőket vállalnék mert hetero vagyok. Eddig azt gondoltam azért nem pörgettem fel az üzletet mert nem akarom magam arccal reklámozni.


Kérdezőnek hála már tudom a valódi okot: nem vagyok értelmi fogyatékos

júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
36%
Az a szellemi fogyatékos aki ingyen copikál szép hazugságokért cserébe !
aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
42%

A férfi, aki a nőket futtatja, az mivel jobb?


Az egész prostitúció egy borzasztó dolog, a társadalom akármelyik szintjén meg kéne szüntetni. Alapból milyen férfi az, aki saját nőjét más férfiakhoz küldi szexelni.


Isten azt mondja, hogy legyél hűséges a házastársadhoz.

Isten, és Jézus parancsolatainak betartása nélkül nem lehet rendes társadalmat alkotni.

szept. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
31%
Az olyan nőket, akik más férfiakkal szexelnek, nem tisztelik, bántalmazzák. Ők maguknak sem szabadna több férfival lenni.
szept. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha hívők lennének, és betartanák Isten kérését, és Jézus tanítása szerint élnének, nem lenne ez.
szept. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
42%
Drogot adnak nekik, amit ha nem bírnak, belehalhatnak. Egy embernek sem szabadna akarata ellenére ilyen körülmények között élnie. Egy európai országban sem szabadna ilyen körülményeket engedni az embereknek. Ha hívők lennének, nem lennének ilyen állapotok.
szept. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!