Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi alkoholista,...

Miért van ennyi alkoholista, észosztó férfi a mai 50-60 évesek között? Egy napot vagy vendegseget nem bírnak ki alkohol,bepiálás nélkül...

Figyelt kérdés

Nem csak a családomban látom, ismerosi körben is sok ilyen apuka van...Nem is suttyó,lecsúszott embereket kell elképzelni akik nem dolgoznak csak isznak, szóval nem ilyesmi környezetből jövök és még így is ez van (én apum is ilyen volt mindig is). Ehhez jön, hogy ők a tökéletes, mindenki más hülye. Valahogy a korombelieknél már nem ezt látom, legalábbis nem gyakran.

Tisztelet a kivételnek természetesen.



júl. 13. 00:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Ez látod azért érdekes hogy írod, mert a kérdésedben te magad írtad le:

"Nem csak a családomban látom, ismerosi körben is sok ilyen apuka van...Nem is suttyó,lecsúszott embereket kell elképzelni akik nem dolgoznak csak isznak, szóval nem ilyesmi környezetből jövök és még így is ez van (én apum is ilyen volt mindig is). Ehhez jön, hogy ők a tökéletes, mindenki más hülye"

Tehát: A TE apádról, a TE családodról, a TE ismeretségi körödről beszélsz beszélsz. Hát, valóban részvétem miatta!

júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%

Hogy releváns megjegyzést tegyek:


"10-es nem tudom te milyen embereket ismersz,de részvétem miatta😅"

júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Köszi szépen! (#11)
júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!