Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt alkoholista haverotok?

Volt alkoholista haverotok?

Figyelt kérdés
Sikerült kigyógyulnia belőle? Vagy már nem tartjátok vele a kapcsolatot?

jún. 7. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Volt. Nem tartjuk a kapcsolatot.
jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Tatyó ***** válasza:
100%
Van, 15 éve szokik lefele...
jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Ebből nem lehet kígyógyulni
jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Psycho ***** válasza:
100%
Volt. Pár éve halt meg, nem volt még 40 éves sem :(
jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Meghalt sajnos 52 évesen.
jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Volt,elég sok.Többen már meghaltak elég korán.Alkoholizmusból nem lehet kigyógyulni,abbahagyás után 95% előbb utóbb visszaesik.

Én is alkoholista vagyok,voltak több éves szüneteim,de nem erőltetem az ivás megtagadását,mert nincs semmi értelme,pont a leírtak miatt.

Nem minden nap iszom,de nagyjából van egy folyamat.Csak hideg sört fogyasztok,munka után,du./este itthon.Reggel és munkaidőben soha.Rendben vagyok anyagilag,adósságom nincs,sok a munkám,nagyjából mindenem megvan,tehát nem idegesség miatt sörözök,hanem szeretem és jól esik.

55 F

jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Maximum a teljes absztinencia életünk végéig amit el lehet érni
jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Két egyetemi csoporttársam is alkoholista lett. Sajnos én is majdnem az lettem. Szinte minden vizsgára és számonkérésre szalonspiccesen mentem be. Ennek ellenére lediplomáztam. Én teljesen abbahagytam az alkoholizálást 15 éve nem iszom alkoholt. Hála a feleségemnek és a gyerkeimnek.

A két haverom közül az egyik részegen meghalt egy balesetben a másik meg egy roncs lett és még mindig iszik. Időnként felhív hogy adjak neki pénzt.

jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt, öngyilkos lett nagyon fiatalon. Ő az, akit még Magyarországon is alkoholistának hívnánk. A barátaim egy másik jelentős része szintén alkoholista, magamat is beleérte, csak mi jobban funkcionálunk, így nem csesztet senki.
jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Van, es evekig ivott, kb olyan szinten hogy rengeteg kocsmából ki volt tiltva. Majd ugy közel 35-höz valahogy észbe kapott es és kigyogyult.

Most kocsma helyett templomba jár csak.

jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!