Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt alkoholista haverotok?

Volt alkoholista haverotok?

Figyelt kérdés
Sikerült kigyógyulnia belőle? Vagy már nem tartjátok vele a kapcsolatot?

jún. 7. 12:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%
Mennyi hülye lúzer akit a haverjai belevisznek a piálásba. Egymást nyírják ki a szerencsétlenek, persze ez az egész országnak rossz hogy ennyi töketlen nyal a haveroknak és mindenhol ott vannak. Mikor annyit nem mer mondani a "kedves kínálásokra" már fiatalon hogy nem iszok aztán fordulj fel ha nem tudod feldolgozni. Vagy bármit. Nem és kész. De olyan lúzerek hogy fel se fogják hogy a haver "barát 😅" az épp nem jót akar neki azzal hogy itatja hanem épp készül eltenni láb alól.
jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Na most a #11-es kicsit nyersen fogalmazott, de van benne igazság. A legnagyobb probléma az, hogy sokan egyszerűen képtelenek NEMET mondani az italra, mert félnek, hogy akkor kinézik őket minden társaságból. Tudom, mert én is ilyen voltam. Most újév óta vagyok absztinenciában, immár fél éve, és büszke vagyok rá.
jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

12#

Egy szerfüggő tojik rá hogy kinézik, az magától is elindul az italért. Te még nem az italra mondtál nemet.

jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
13 Már hogy tojna rá. Az alkoholizmus totál lelki okokra vezethető vissza. A terápia is lelki oldalról közelít mindig.
jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
58%
Én vagyok az alkoholista. Barátaim már rég nincsenek, elköltöztek, eltűntek, megszűntették a kapcsolatot velem. Nemsokára viszont véget ér a függőségem mert fizilailag nem bírom tovább, max pár évem van vissza.
jún. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt, több is. A nagy részük már nem él. Ezt mondom úgy, hogy 28 éves vagyok, a legidősebb most lenne 33. Ha nem halt volna meg 3 évvel ezelőtt.
jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!