Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit és mit zavarok azzal ha...

Kit és mit zavarok azzal ha back office munkakörben munka közben egy alig látható airpod füles van a fülemben?

Figyelt kérdés

Nem vezteek autót, nem kezelek nehéz gépeket nem dolgozom veszélyes anyagokkal. Sima irodista vagyok ráadásul nem is ügyfelelős irodista.

Elmagyarázza valaki kinek és minek ártok azzal ha egy alig látható airpod fülessel munka közben podcastot zenét nyelvoktató anyagot hallgatok?


Egyes nőknek a fülbevalójuk nagyobb mint ez az airpod. Senki más nem hallja amit én hallhatok nem arról van szó, hogy bömböltetem a rádiót az irodában.

Vajon kinek és minek ártok ezzel? Mert kivetették velem azonnal. Munka közben nincs airpod. De miért is nincs? Irodai back office munkakörben mégis miért ne lehetne?


júl. 5. 09:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#20

Kb 10 éve használom az oldalt, ismerem Balut, de ennek a kérdésnek továbbra se értem, mi köze hozzá.

#15 voltam

júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!