Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit és mit zavarok azzal ha...

Kit és mit zavarok azzal ha back office munkakörben munka közben egy alig látható airpod füles van a fülemben?

Figyelt kérdés

Nem vezteek autót, nem kezelek nehéz gépeket nem dolgozom veszélyes anyagokkal. Sima irodista vagyok ráadásul nem is ügyfelelős irodista.

Elmagyarázza valaki kinek és minek ártok azzal ha egy alig látható airpod fülessel munka közben podcastot zenét nyelvoktató anyagot hallgatok?


Egyes nőknek a fülbevalójuk nagyobb mint ez az airpod. Senki más nem hallja amit én hallhatok nem arról van szó, hogy bömböltetem a rádiót az irodában.

Vajon kinek és minek ártok ezzel? Mert kivetették velem azonnal. Munka közben nincs airpod. De miért is nincs? Irodai back office munkakörben mégis miért ne lehetne?


júl. 5. 09:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Zavarod a kollégákat, amikor kapcsolatba akarnak kerülni veled. Továbbá nehéz elképzelni, hogy ugyanúgy tudsz a munkára koncentrálni, ha közben tanulsz.
júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
". Továbbá nehéz elképzelni, hogy ugyanúgy tudsz a munkára koncentrálni," már bocs, de hogy a munkára tudok-e koncentrálni azt ezen a földön egyetlen ember dönti el és senki más : ÉN. nem te ,nem a főnök, nem a Zórbán, nem az atyaúristen, csakis ÉN. A munkám el van végezve, márpedig el van végezve, határidőre is hiba nélkül, márpedig el van... akkor miről beszélünk?
júl. 5. 09:11
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Biztos, hogy nem a mérete a probléma. Hanem hogy elvonja és megosztja a figyelmed, és ha mindkét füled be van dugva, akkor 'kivonod' magad - nem tudnak vagy nehezebb megszólítani, kommunikálni. A bedugott fülnek van egy "most ne szólj hozzám, mert úgysem hallak meg" üzenete.
júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
#2: Rohadtul mindegy, hogy TE mit gondolsz, hogy mennyire befolyásolja a munkavégzésedet, ha ÉN, a főnököd úgy gondolom, hogy negatívan akkor kiveszed és kész. Ha igazam van, ha nem. Ez van.
júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
2: Hát ezzel a hozzáállással örülj, hogy még nem rúgtak ki.
júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

"már bocs, de hogy a munkára tudok-e koncentrálni azt ezen a földön egyetlen ember dönti el és senki más : ÉN. nem te ,nem a főnök, nem a Zórbán, nem az atyaúristen, csakis ÉN."


Mégis kivetették a fülesed, kedves ÉN. Már bocs, kedves ÉN.

júl. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
A munkáltatódat. Ha ő nem engedélyezi, a fejed tetejére is állhatsz, joga van kivetetni.
júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

Phu en is ruhellem nem egy munkahelyemen volt már ilyen munkatars hogy őt megszolitani is ketszer kell állandoan, meg soha nincs képben meg fonzosat mondanék es neki megy mellette a tuctuc. Amugy az a pasi ki is lett kozositve mert a csapatmunka is arrol szolt hogy mindenki egyutt elemez ertelnez is vagy siman beszelget ez meg mint vmi robot füles be dolgozik es minden es mindenki elmehet a búsba. Baromi irritálo.

Most masik munkahelyen meg az infos ez.

Szólok hozzá elkezdem mondani a magamét, mire ő leállit kiveszi a fulest hogy mondd? Es kezdhetem ujra az egészer. Azpnnali reakciora képtelenek.


Ha meg ki se veszi, meg az idegesit, hogy beszélek beszélek, mellette ő meg hallgattja a lálálá-t.

júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Vannak emberek akiknek az a fétise hogy mások ne használjanak fülhallgatót. Pedig szerintem alap hogy egy zajos irodában tudjak koncentrálni a munkámra, kollégákkal meg van beszélve hogy intünk egymásnak ha beszélni akarunk, semmi feszültség nincs ebből, szóval meg lehet oldani csak akarni kellene.
júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
Amíg a munkádat elvégzed, felesleges baszogatás a főnököd részéről. Persze a megalkuvó, szolgalelkű magyarok szerint a főnök bármit megtehet, neked meg kuss a neved munkavállalóként. Na az ilyenek azok akik folyton rinyálnak milyen szar a munkájuk, a munkahelyük, a fizetésük, de kiállni magukért sose szoktak. Bólogatós kutyaként a kútba is ugranának ha a mindenható főnök azt kéri...
júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!