Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit és mit zavarok azzal ha...

Kit és mit zavarok azzal ha back office munkakörben munka közben egy alig látható airpod füles van a fülemben?

Figyelt kérdés

Nem vezteek autót, nem kezelek nehéz gépeket nem dolgozom veszélyes anyagokkal. Sima irodista vagyok ráadásul nem is ügyfelelős irodista.

Elmagyarázza valaki kinek és minek ártok azzal ha egy alig látható airpod fülessel munka közben podcastot zenét nyelvoktató anyagot hallgatok?


Egyes nőknek a fülbevalójuk nagyobb mint ez az airpod. Senki más nem hallja amit én hallhatok nem arról van szó, hogy bömböltetem a rádiót az irodában.

Vajon kinek és minek ártok ezzel? Mert kivetették velem azonnal. Munka közben nincs airpod. De miért is nincs? Irodai back office munkakörben mégis miért ne lehetne?


júl. 5. 09:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Airpods, Balázskám? Hónapokon át a nettó 260 ezer miatt sírtál, most meg 100+ ezres fülhallgató van a kérdésben. Nagyot fordult a világ.
júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%

A legtöbb főnöknek és mazochista-Sztahanovista csicskájuknak az a fétise, hogy teljes füllel, szemmel jelen legyél, akkor is, ha arra semmi más szükség nincs, csakarról szól ez, hogy ts is szopjál és véletlenül se érezd jol magad.

Mondhatod a suttyóknak, hogy azert van a füledben, hogy tompitsa a külső zajokat, igy jobban tudsz koncentrálni. Ezeknek a férgeknek lábrángást okoz, ha nem rájuk figyel az egész kollektiva egész nap. Azt hiszik, az ő seggükbők süt a nap. Nekem szimpatikusabb a fülhallgatós kollega, mert legalább elvan a világában és nem a többieket lesi és nem egy figyelemhiányos viszketeg.

júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Ja és ami a legfontosabb:felnőtt dolgozó embernek már hogy mer parancsolgatni?! Nem a bökcsödében vagyunk!
júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Közben azért csekkoljátok, hogy egy már tiltott fióknak írtok választ. Ő a kategória hírhedt provokátora, az sem igaz amit kérdez.
júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
28%

#14

Ebben a kérdésben semmi provokatív nincs szerintem, tök valós jelenségről ír.

júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
43%

15

Van itt egy Balázsfób csapat, ezeknek mindenki balázs, aki a főnökre vagy munkahelyre mer panaszkodni. 🤦‍♀️

júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem az zavar másokat, hogy ez a füledben van, hanem az, hogy olyan süket vagy, mint egy üteg - és bömbölteted a fejeden azt a vacakot, amire senki nem kíváncsi a környezetedben!
júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk pl. ilyen esetben letojja mindenki, kin mi van... én néha a headsetemmel hallgatok zenét vagy épp zárom ki a körülöttem levő alapzajtm ha koncentrálnom kell, és nálunk azért az értelmesebbje, ha meg akar kérdezni vmit, jelez, hogy "hívásban vagy?". De el tudom képzelni, hogy van olyan munkahely, ahol elvárják, hogy mindig légy éber és mindig légy "elérthető".
júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
...Az meg már csak a hab a tortán, hogy milyen következményekkel jár, amikor folyamatosan ott figyel az agyadon egy rádiófrekvenciás jelet kisugárzó kütyü! -Ugyanis van lenyomata az emberi szervezeten annak, ha bármelyik testrésze folyamatosan kapja a rádiófrekvenciás impulzusokat! Időszakos besugárzást szoktak használni gyógyászati célokra is, de nem 2,4 gigán és nem megállás nélkül!
júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha semmi provokatív nincs a kérdésben, akkor miért tiltották? Új lehetsz még errefelé, ha nem ismered fel a munkaügyis trollt. Tartott 3-4 hónap szünetet amíg Redditen tolta, de mostanában már megint napi 2-3 kérdéssel nyomja itt is, majd fel fogod te is ismerni idővel.
júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!