Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy általába...

Miért van az hogy általába több büdös férfi van mint nő?

Figyelt kérdés
Főleg így nyáron a nőkon nem nagyon érezni izzadság szagot meg hadonlókat

júl. 4. 18:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
71%
9-es válaszát tudom megerősíteni. Főleg a szűkebb olcsóbb pólóimat tettem tönkre azzal, hogy egyszer beleizzadtam (rásegített a hónaljstift hogy még attól is eláztattam). Utána már elég volt csak hordanom és már a testmelegtől büdös lett. Ezt hosszabb idő után vettem észre. Jó minőségű póló és dezodor váltogatása lett a megoldás.
júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 Justinianus ***** válasza:
32%
Pontosabban kevésbé fontos dolgokra nem pazarolnak fölösleges energiát. :)
júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
53%
#11 Ráadásul ez a ruha dolog a nőkön is ugyanúgy érződik. Hiába tusol, hiába igényes, ha a ruha anyaga rossz akkor lesz egy kellemetlen szaga.
júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
54%

Nem minden esetben van ez így.

Mikor a moziban dolgoztam, nekem bejárásom volt a női mosdóba is, mert ott volt a lomos, ahonnan kihoztam időnként a takarító eszközöket. Meglepő, de a férfi mosdó igényesebb volt, mint a női.

júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
44%
Mert igénytelen disznók.
júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
57%
Az igénytelenség túlzás, de általában nem ugyanannyira igényesek. Egy nő sok időt tölt magával, valaki már paranoiásan ügyel mindenre. A férfiak többsége nem ilyen, gyorsan mosakszunk és befújjuk magunkat. Ez nem igénytelenség, csak más. Emellett kismillió oka lehet még, amiket mondtak mások. Függ attól, hogy ki mennyire izzad és mit dolgozik. Én például hőségben sem izzadok sokáig, irodai kolléga vagyok, és szinte soha nem lehet érezni tipikus férfi szagot. Egyszer párom megkérdezte, hogy miért nincs szagom. Nála előbb érződik. :D Nekem nincs, úgyhogy minden egyes férfira sem általánosítható.
júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
57%
A férfi hormonok miatt. A férfi hormonok alapból büdösebbek mint a női hormonok.
júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
55%
A férfiak alapjáraton gusztustalanok és igényteleneknek, ápolatlanok.
júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 Seila ***** válasza:
34%

Már bocsi, de amikor orális szexet végeztek a pasiknak, akkor az ugye nem büdös?? :P

A többi dolgot nehogy már részletezzem!

júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
32%

Nem szopok.


Erre mit lépsz?

júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!