Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor mitől vagy általában...

Mikor mitől vagy általában elégedett magaddal az életben?

Figyelt kérdés

2022. szept. 29. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

ha sokat keresek és a családom boldog, illetve a párkapcsolatomban sem esek nagyon szerepen kívülre és az autóimmal sincs nagy baj.


26/n

Szilvi

2022. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan 2 éve éreztem magam kellően boldognak.


Anyagilag fejlődtem, 500 ezret kerestem, amit akkor jónak éltem meg, albérlet mellett is tudtam élni, kikapcsolódni, félretenni. Sajnos azóta is ugyanennyit keresek csak most már nem ugyanazt éri.


Voltak álmaim mint a lakhatás, azt láttam, hogy előbb utóbb tudok majd venni sajátot. Vettem lakást, de utálom, gyűlölöm, szabadulnék tőle ha nem dőlne éppen befelé a gazdaság.


Barátok is voltak pár éve, szinte minden hétvégén találkoztunk, és még munka mellett, után is volt kikkel összefutni. Most meg szinte semmi. Nagyon hiányzik, de valahogy mindenki a maga életét éli.


Párkapcsolat, kapcsolat. Még ha nem is jön mindig össze, már jó érzés ha van valaki akivel lehet találkozgatni, beszélni, ismerkedni. Van kire gondolni. Most konkrétan kilátásban sincs senki és nagyon üres így az élet.


Nem vagyok boldog.

2022. szept. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha pénzt keresek, ha azt csinálhatom amit szeretek, ha elismerik a munkám hogy igenis akarom és komolyan veszem. Persze én is szoktam hibàzni, mint mindenki. Ha idegen nyelven beszélhetek.
2022. szept. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amikor elkezdtem nem függni a munkáltató szeszélyeitől.
2022. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elérem a célom meg amit szeretnék elérni.
2022. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!