Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy általába...

Miért van az hogy általába több büdös férfi van mint nő?

Figyelt kérdés
Főleg így nyáron a nőkon nem nagyon érezni izzadság szagot meg hadonlókat

júl. 4. 18:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
32%
Nincs több büdös férfi mint nő. Amúgy nagy valószínűséggel az lehet az ok, hogy több férfi végez fizikai jellegű munkát. Bár leizzadni egy irodában, vagy hazafelé is le lehet.
júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
35%
Kan szag
júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
64%
Férfiak nem mindig használnak dezodort, vagy csak fújósat de azt is random a testükre, nem hónaljra, vagy nem tusolnak megfelelően, hónaljat szappannal kell megmosni. Én is fizikai munkát végzek nőként, a nap végén mégis dezodor illata van a hónaljamnak. Reggel zuhany, utána golyós Nivea és ennyi.
júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
54%
Nem is vettem észre, hogy itt jártál és körbeszaglásztál. Hogy csináltad?
júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a rajtuk lévő szőr miatt, bár lehet csak simán ezt osztotta a természet. Emlékszem olvastam valamit arról hogy a férfiak szagát nehezebb elfedni, mint a nőkét, vagy mi...
júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
44%
Egyszerűen igénytelenebbek.
júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
60%
A tesztoszteron illata.
júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
68%
Semmi rosszindulat, ne értsétek félre, ezt is csak hallottam, szóval nem biztos, hogy igaz. Én azt hallottam erről, hogy nekik erősebb szaguk van az eltérő hormonok miatt.
júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
91%
Nagyban függ a ruha minőségétől is. Van olcsó pólóm amibe egyszerűen büdösre izzadom magam még légkondi alatt is, meg vannak olyan technikai pólóim amiben ha egész nap izzadok sem leszek kifejezetten büdös.
júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
51%
Férfiak igénytelenebbek.
júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!