Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen voltál eddig a...

Hány évesen voltál eddig a legjobb formában?

Figyelt kérdés
Amikor a legjobban érezted magad, akár fizatikailag, akár szellemileg. Persze a legjobb sok esetben csak ez után jön, de ha visszanézel, hány éves korodban érezted a legjobbnak magad?

júl. 4. 13:24
1 2
 11/17 veszettkecske ***** válasza:
100%
Fizikailag jobb kondiban vagyok így 42 évesen, mentálisan is, viszont a 20 éves kori fiatalság érzetet hiányolom is meg talán nem is...:)
júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
18-20 éves koromban éreztem magam a legjobban a bőrömben, és folyamatosan, tehát nem csak pár pillanat/nap erejéig (mint most), hanem hosszabb időszakokat érintve.
júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25%

"Amikor a legjobban érezted magad"



0-12 kozott.



40F incel

júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

Most vagyok a legenergikusabb az elmúlt 1-2 évben, mióta egészségesebben eszem. Régebben meg változó volt, voltak jobb időszakok, meg rosszabbak, amikor olyan munkahelyem volt, ami lefárasztott, akkor örültem, ha hétvégén volt kedvem bármihez. Most nem fáradok el a melóban sem, délután is van energiám, pedig most is talpon vagyok egész nap, bár másik hely, itt a hangulat jobb, szóval agyilag nem szívnak le.

33N

júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%

18-22 minden szempontból a virágkorom volt.

Most 31 vagyok, 2 éve szültem, fizikailag 70 évesnek érzem magam, fáj a hátam, a derekam, nincs időm magamra egyáltalán, étkezésre se tudok odafigyelni. Az agyamat nem érik normális ingerek, beszűkült a világ.

Szóval majd talán lesz még felfelé ívelés, de most vagyok a mélyponton az tuti.

júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%
Most, 40 évesen. Pedig túl vagyok egy (majdnem halálos kimenetelű) betegségen, a teljes felépülés még éveket vesz igénybe, de midnent összevetve most vagyok a legjobb formámban.
júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
25-35.
júl. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!