Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jelei vannak annak ha...

Milyen jelei vannak annak ha az ember felmondani készül a munkahelyén? nem mondja 1 szóval se de lehetnek jelei?

Figyelt kérdés
júl. 3. 10:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Az okokat gondolom tudod miért nem vonzó a hely, nem?

Ha a munkahelyi közeg rossz, alufizeted a dolgozót, nem lehet előre lépni, nem lehet belőle megélni, ha hülye órákban kell bennt lenni, ha veszélyes a meló vagy fizikailag kicsinál, akkor sanszos, hogy nem ott tervezi leélni az életét.

Ha ezek felhalmozódnak, hülye lesz maradni.


De szerintem ép ész mellett az ember aplikál minden felé, még ha nincs is mehetnéke, biztos ami biztos.

júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A vezetőnek akkor is mondania kell. Tipikus jelek, ha pl. az illető apránként elkezdi hazavinni a benti dolgait, hogy utolsó napon ne nagy pakkal kelljen távoznia. Vagy ha már nem akar belefogni nagyobb elhúzódó feladatokba, és elkezd passzívabbá válni, már nem érdekli semmi sem. Meg van a másik véglet aki be akar fejezni minden folyamatba lévő ügyét.
júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

"Ha a munkahelyi közeg rossz, alufizeted a dolgozót, nem lehet előre lépni, nem lehet belőle megélni, ha hülye órákban kell bennt lenni, ha veszélyes a meló vagy fizikailag kicsinál, akkor sanszos, hogy nem ott tervezi leélni az életét.


Ha ezek felhalmozódnak, hülye lesz maradni."



mégis vannak akik minimálbéres droidállásokban egy egész életet is lehúznak, mert semmi más választásuk nincs. Ismerős 35 évig minimálbéres portás volt egy suliban. 35 évig egy utolsó nulla béres senki volt és nem ment sehova.

júl. 3. 10:44
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Jelek lehetnek, ha gyakran megy el hamarabb, vagy jön később, vagy többször van egynapos szabin. Ilyenkor általában interjúkra jár az ember.
júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
"ha gyakran megy el hamarabb, vagy jön később" nálunk ilyet senki se tud megtenni mert nincs olyan hogy később jössz előbb mész mertt kirúgna. Van egy fix melóidő tól ig addig benn vagy.
júl. 3. 10:48
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Kolléganőm két hete mondott fel. Bár én már tudtam, hogy nagyon menni akar, csak akkor tudatosult bennem, mikor egyik reggel írt egy emailt, hogy ma nem jön, mert nem érzi jól magát. Abban a pillanatban tudtam, hogy interjúra ment. Rá két napra beadta a felmondását.


Egyébként konkrétan kijelenteni, hogy egy-egy jel arra utal, hogy biztosan fel fog mondani az illető, szerintem nincsen. Mondanám, hogy az egy jel, ha valaki folyamatosan panaszkodik, de ez sem igaz, mert voltak olyan kollégáim, akik évekig állandóan mondogatták, hogy felmondanak, mert elegük van és lám, én már rég eljöttem onnan, ők még mindig ott dolgoznak.


Ami számomra nagyon meglepő, hogy már több olyan munkahelyem volt, ahol nagy dirrel-durral felmondott valaki és pár hónap múlva visszakönyörögte magát. Na, én inkább éhen halnék, de nem járatnám le magam.

júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
"Ami számomra nagyon meglepő, hogy már több olyan munkahelyem volt, ahol nagy dirrel-durral" Én meg olyat tudok aki adott fizetéssel volt itt, majd felmondott hogy ő ennyi pénzért nem dolgozik!! majd elment más helyre onnan kivágták majd visszajött ide. mivel a volt állása foglalt volt, egy belépő állásra vették fel még alacsonyabb bérrel mint ahogy eljött. de ő annyi pénzért nem dolgozik. hát most még annyiért SE dolgozik.
júl. 3. 11:16
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: Nem feltétlen kell ilyennek lenni a munakhelynek. Itt például a munkahelyi közeg kiváló (kivéve az egyik vezető az idióta mert nem tud normálisan irányítani, de azt hagyjuk), állami informatikus munkahelyként Pest Belvárosában fizet bruttó 450-et, ami egy nagyon jó fizetés és van túlóra lehetőség ha ez nem elég, előre lépés nem sok van de miért akarna itt bárki is? semmi előnye nincs, fix órák 8-16:50 de lehet kicsit késni és nyílt titok hogy mindenki lelép 4 körül, nem veszélyes meló és fizikailag nem megterhelő.

Még is elment egy srác minden jel nélkül, mert megunta hogy napi 3 órát utazik egy nap és állítása szerint nem tudott felköltözni Pestre bruttó 450-ből...

júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

bruttó 450 egy IT területen nem fizetés hanem egy röhej. bruttó 1.450.000 na az már bér.

ismerős sima targoncás és nem br 450-et kap....

júl. 3. 12:16
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

"fizet bruttó 450-et, ami egy nagyon jó fizetés "


Remélem, ez irónia. Ügyfélszolgálatosként keresek nettó 400-at hibrid munkavégzésben, 80%-ban itthonról dolgozom.

júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!