Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha picit depressziós az...

Ha picit depressziós az ember, mit csináljon?

Figyelt kérdés

Túl sokat gondolkoztam rossz dolgokon, meg megkaptam, hogy másik 27 évesen már házasodtak...

Közben persze sok minden rosszra gondolok, legyen az munka, rossz programok, amikre mentem... és most belül olyan vagyok, mint egy üres test, szinte érzelmek nélkül... hogy lehet ebből kilábalni?



júl. 2. 21:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Diétát is próbálhatsz. Nézz utána a sav-bázis egyensúlynak, hidd el, minden mindennel összefügg! Amíg kutakodsz a témában, legalább leköt valami.

Csak vigaszul mondom, nálam már két éve tart ez az állapot, de mindig találok valami apró örömöt, és az hajt tovább. Tudom, hogy túl leszek ezen, vannak ilyen elkeseredettebb időszakok az ember életében.

Tölts sok időt szabad levegőn. :)

júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy fáradt? Én észrevettem magamon, hogy ha huzamosabb ideig nem alszom eleget, nagyon borúsan látom a világot, a jövőmet, mindent. Egy kiadós alvás helyre szokott rázni!

Hosszabb távú zavar esetén meg az unatkozás jön be. Tényleg, hónapokig tartó céltalanság. Halálra unom magam, sajnálom, hogy semmi sem érdekel, és az ilyen időszak végén egyszer csak eljön a csúcspont, megtáltosodom, új terveim lesznek. Periodikusan visszatérő jelenség, pont, mint a szakirodalomban, hétévente.

júl. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!