Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha picit depressziós az...

Ha picit depressziós az ember, mit csináljon?

Figyelt kérdés

Túl sokat gondolkoztam rossz dolgokon, meg megkaptam, hogy másik 27 évesen már házasodtak...

Közben persze sok minden rosszra gondolok, legyen az munka, rossz programok, amikre mentem... és most belül olyan vagyok, mint egy üres test, szinte érzelmek nélkül... hogy lehet ebből kilábalni?



júl. 2. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Keress valami mozgás lehetőséget, kapcsold ki magad, pihenj.

Kéne egy kis környezetváltozás, társasággal kirándulás, játék,

pingpongozás, uszoda, wellness, stb.


Fontos, hogy mielőbb kapcsolódj ki a mindennapokból.

A tipródásról meg önfegyelemmel le lehet szépen szokni.

júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Mióta áll fenn ez az állapot? Szerintem te nem vagy depressziós csak lehangolt, 1-2 hét alatt magától elmúlik.
júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehangolt? Az teljesen. Gondolod, hogy elmúlik? Olyan hülye gondolatokkal mérgezem magam feleslegesen... Lehet igazatok van
júl. 2. 21:26
 4/12 anonim válasza:
32%
Fordulj pszichologushoz! Vagy kezdj el jógázni, nekem a jóga segít a mentális egészségemen.
júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hali kérdező! Hasonló cipőben járok, pedig mégcsak 18 vagyok. Először is fel kell fogni miért érzed magad rosszul (én például a magány/szeretet hiány). Ajánlom, hogy hagyd a fenébe, hogy más hol tart és mit csinál, nekik nem olyan nehéz mint neked, haladj saját tempódban és csináld azt amit szeretsz.
júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
5! Igazad van maximálisan! Kérdező! Hidd el, rengeteg olyan sorsú ember van aki örömmel helyet cserélne veled. Fel a fejjel! Neked is van egy utad, ez most egy ilyen szakasz. Fejlődsz tőle, tanít!
júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!


Örülök az írásoknak!

Remélem, hogy hamar túlleszek ezen. Remélem, ha nektek van ilyen, ti is túllesztek ezen!

😊

júl. 2. 22:16
 8/12 A kérdező kommentje:
Túl sokat gondoltam arra is, mi van a túlvilágon. Lehet, hogy a nagymamám halála miatt..?
júl. 2. 22:17
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
#7 Sajnos magától nem múlik el, egyesével kell megoldani lépésekben a problémákat.
júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Magatol nem fog elmulni, ha igen, az jo hosszu ido mulva max. Eletmod valtas kell. Ebbol a zonabol amiben most vagy torj ki, es valtoztass.
júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!