Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne azon túltenni...

Hogy lehetne azon túltenni magam, azon a tipikus érzésen, hogy konfliktus szituációban nem azt mondtam amit kellett volna, csak utólag jut eszembe hogy mit kellett volna?

Figyelt kérdés

Sajnos valamiért nagyon sok veszekedesem volt az életben, egy pszichológus erre azt mondta hogy aki viharos környezetben nő fel az vonzani fogja ezt…

Sokáig nem is érdekelt annyira, meg elég érzéketlen voltam ezzel kapcsolatban, de egy ideje altatót szedek aminek nagyon durva mellékhatása hogy ingerült leszek és iskolás korom óta jönnek vissza a bántások, konfliktusok és bánom hogy akkor nem mondtam meg a magamét.

Nagyon bosszúszomjas lettem tőle.


Pár éve együtt kellett dolgoznom egy nálam fiatalabb lánnyal, 19 évesen került oda ahova én.

Na az összes lány közül akivel valaha “cicaharcom” volt, ez a lány volt a legdurvább…


Egy totál beteg, komplexusos kis tinipicsa volt, aki olyan szinten fejvesztve támadott mint kevesen.


Csak később jottem rá hogy azért mert volt egy kollégánk, akinek én nagyon tetszettem, ő meg szerelmes lett belé… nyilván ilyenkor utalsz a legjobban egy nőt.

Majd mikor elment erről a munkahelyről, többen mondtak hogy ne foglakozzak vele mert 19 éves meg irigy és azért viselkedik így.

Konkrétan kiabálni mert velem, hazudott rólam hogy loptam tőle, hogy loptam a munkahelyről, emiatt volt hogy írtak nekem felettesek hogy beszéljük meg és behívtak az irodába.

Többször beleálltam és en is kiabáltam vele, de tőlem nagyon messze van a Mónika show…


Akkor lett vége mikor egyszer káromkodott és kiabált velem, akkor leorditottam és kikértem magamnak, utána bocsánatot kért, behúzta fülét farkát, majd pár hét múlva sosem láttam többet.


De olyan mély nyomot hagyott bennem és most évek után annyira tudom hogy meg keltett volna ütnöm, vagy megfenyegetni hogy feljelentem… de nem tettem meg mert nem vagyok jó a Mónika show féle ordítozásban…


Többször gondoltam hogy írok neki Facebookon, vagy e-mailt, valami nagyon sértőt, de még nem tettem meg… egyszerűen a hangja, a pofája gondolatától remegek az idegtől….


Régi iskolai bántalmazások is jönnek vissza keményen, főleg menszesz előtt(mint most)


Érdemes írnom ezeknek, vagy inkább hagyjam? Illetve hogy nyugodjak meg?



tegnapelőtt 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pszichológus, nem vagyok szakmabeli, így nem ér sokat a véleményem, de én ezeknek az embereknek nem írnék. Ha ki akarod magadból adni a bennmaradt gondolatokat, írd inkább le azokat egy lapra, kézzel, majd égesd el a WC csésze felett. Nagyon felszabadító érzés. És messze sokkal jobb, mint magadban fortyogni a rég ki nem mondott, ki nem adott dolgoktól.
ma 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!