Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartod magad okosnak és...

Miért tartod magad okosnak és műveltnek? (Indokold a válaszod.) Illetve, mi az oka sok Gyakori kérdések-felhasználó lenéző, felsőbbséges és kritizáló viselkedésének? (Sokszor szántszándékkal az adott kérdező ellen kommentelnek, megfigyeltem.)

Figyelt kérdés
jún. 30. 19:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Rosszindulatúak.
jún. 30. 19:09
 2/18 Antiszociális lény ***** válasza:
81%

Azért tartom magam viszonylag okosnak, meg műveltnek mert egyrészt hellyel közzel tudok értelmesen kommunikálni és nem hiszek el mindenféle agyament baromságot és érdekel a dolgok miértje/működése és próbálok logikusan gondolkodni.


Mi az oka?


1. Sokszor teljesen jogos, mert egy idióta az adott kérdező. Bárki bármit mond vagy állít, csomó kérdés erőssen megkérdőjelezhető vagy kifogásolható.


2. Épp azaz idióta aki beleköt a másikba, mert éppen frusztrált és úgy érzi például kötelessége beírni egy erőszakról szó kérdés alá, hogy a "nők erre vágynak" mert abból áll a napja, hogy utálkozik és tele van rosszindulattal.


Nem kell ezek mögé túl nagy dolgokat belelátni. Sajnos ilyenek az emberek.

jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

"Azért tartom magam viszonylag okosnak, meg műveltnek mert egyrészt hellyel közzel tudok értelmesen kommunikálni és nem hiszek el mindenféle agyament baromságot és érdekel a dolgok miértje/működése és próbálok logikusan gondolkodni."


Nézőpont kérdése. Te így vélekedsz magadról. (Az egy dolog.)


"1. Sokszor teljesen jogos, mert egy idióta az adott kérdező. Bárki bármit mond vagy állít, csomó kérdés erőssen megkérdőjelezhető vagy kifogásolható."


Már megint a kritizálás, lenézés.


"2. Épp azaz idióta aki beleköt a másikba, mert éppen frusztrált és úgy érzi például kötelessége beírni egy erőszakról szó kérdés alá, hogy a "nők erre vágynak" mert abból áll a napja, hogy utálkozik és tele van rosszindulattal."


Nem éppen erre a típusú kérdésekre gondoltam.

jún. 30. 19:21
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Azért, mert viszonylag tájékozott vagyok sok témában, sokal olvasok, nézek tudományos jellegű tartalmakat. Érdekel sok téma, utánanézek. Többidegen nyelvet beszélek, értek egy csomó kézműves, "magadnak megoldós" dologhoz.

Mindig van valami új, aminek neki akarok állni, ami a következő lesz.


Az oldalon brutálisan sok a visszatérő őrült. Nem vagyok itt minden nap, de nagyon feltűnő, mikor ugyan azt a hülye témát minden nap felhozza valaki, a valóságtól egyre elrugaszkodottabb kérdésekbe bújtatva.

Ráadásul baromi sok nem is kérdés. Az illető csak tesz valami agyament, beteges állítást, tesz a végére egy kérdőjelet és csak hajtogatja ugyan azt. Akármit válaszolunk, akármit kérdezünk tőle, csak mondja tovább a kényszeres, beteges elképzeléseit.


Szerintem egy jó válaszoló teljes képet akar. Úgy tudok neked értelmes, hasznos választ adni, ha tudom a teljes sztorit, a hátteret. Sokszor itt bukik ki, hogy a kérdezővel van a gond. Ez megint nem a mi hibánk; nem azért vagyunk itt, hogy a kérdezők rossz, buta döntéseit támogassuk.

jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A tudomány egy túlértékelt tényező a mai világban. A legirritálóbb az, amikor valaki a tudományra hivatkozva felsőbbrendű és kritikus.
jún. 30. 19:30
 6/18 Antiszociális lény ***** válasza:
68%

A tudomány túlértékelt tényező?


Legyünk akkor balga birkák akik az ezotériában hisznek.. no komment. Ilyen elszólások után teljes joggak kritizál téged bárki kedves kérdező.

jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Én magmat nem tartom annak, de mások szerint nagyon tájékozott vagyok.
jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Töb jó, hogy a tudományon kvül említettem mást is, de nem baj. Mindenki más a hülye, te vagy a helikopter akkor.
jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

19:32


Így is, úgy is az ezotériának lesz igaza bizonyos kérdésekben. A tudomány sokszor megkérdőjelezi saját magát.


Mi a problémád az ezotériával? Talán nem az az alapvető, hogy mindenki abban hisz, amiben akar, és nem nézzük le a másikat a világnézete miatt?

jún. 30. 19:40
 10/18 anonim ***** válasza:
17%
A kérdező egy helikopter XD
jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!