Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok ti is mostanában...

Szoktatok ti is mostanában értelmetlenül megfogalmazott privátokat kapni? Ezeket miért küldheti a felhasználó?

Figyelt kérdés

Kérdés alá írok valamit, jön egy privát amiben értelmetlenül mogyoróvajról, tejről meg ilyenekről írnak. Például hogy mogyoróvajas kenyér vagyok. Vagy valjam be hogy én vagyok valami régi felhasználó.

Ez valami poén amiről lemaradtam? Valaki el tudná magyarázni?


jún. 11. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Engem vajas kenyérnek hívott egy tag privátban :D Egyéb h*lyeségek mellett valami narancsléről hadovált még, de sok értelme egyik üzenetének sem volt. Egy válaszomra küldött izgalmában 3 privit, mielőtt tiltani tudtam.


Nem tudom, hogy valami rögeszmés troll lehet-e az illető, vagy esetleg egy kissé sérült ember. Ahogy azt sem, van-e még valami belsős poén ezzel kapcsolatban itt, de egy időben többen panaszkodtak erre a tagra.

jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tegnapi napon írt egy férfi, hogy megtaláltam-e az igazit. Meleg vagyok és benne vagyok meleg csoportokban, de ő egyikben sincs. Vagy már nincs. Amúgy egyáltalán nem látszik rólam, a barátok el sem akarták hinni. Úgyhogy rejtély és ráadásul feltűnően nem reagál. Ez pont most, egyébként eddig nem volt semmi.
jún. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!