Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy amikor egy...

Miért van az, hogy amikor egy fiú vagy férfi megdicsér egy nőt egy másik férfinak, a másik inkább kritizálja és a hibákat keresi? Ez valamiféle versengés?

Figyelt kérdés
Sokszor játok úgy, hogy látok egy "jó csajt" és mutatom az épp ott lévő cimbibnek, erre az inkább fitymálja, lehúzza, kritizálja. Az hogy két embernek eltérő az ízlése, az rendben van és nem tetszhet mindenkinek ugyanaz. De sokszor inkább ilyen rivalizáló fszméregetős hangulata van a dolognak, hogy nem is a csajt ktitizálja, hanem azt, hogy szerintem jól néz ki.

jún. 27. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Jól látod, eze rivalizálás, ráadásul egy totál egészségtelen formája. Sokszor főleg akkor van ez, ha az illető (aki kritizál) féltékeny a másik félre. Nem feltétlenül azért, mert annak a vágyai tárgya tetszik neki (tehát a csaj), hanem maga az, hogy pl a másik félnek láthatóan esélye van a csajnál, aki tetszik neki. Mivel a csajt nem kergetheti el, így invalidálni próbálja a helyzetet azzal, hogy a másik férfit próbálja lebeszélni róla.
jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tapasztaltam ilyet.
jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem állja meg a helyét szerintem. Nő vagyok és egyszer jött hozzánk egy új kolléganő, egy férfi kollégának mondtam, hogy milyen szép és csinos. Erre elkezdi fikázni, hogy nem egy nagy szám, látott már jobbat. Ehhez képest 2 héttel később már együtt jártak és persze halálos szerelem stb. Lol.
jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 csak addig fikázzák a jó nőket, amíg úgy érzik, nincs esélyük náluk. Aztán örülnek, mint majom a farkának, ha van. Ezért van az, hogy pont a ronda vagy max. átlagos srácok szeretik kritizálással boostolni az egojukat, ha már mással nem lehet.
jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tapasztaltam még ilyent eddig sosem.
jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.
jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Az, hogy ketten is jeleztétek, hogy nem tapasztaltatok még ilyesit, az egy jó jel arra vonatkozólag, hogy azért nem mindenki idióta :D


Ahol nő írta, hogy a ffi kolléga fikázta a kolléganőt, aztán meg dúl a lamúr, az is érdekes sztori :D

jún. 27. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam ilyet. Többnyire felém érkeztek a negatív kommentek. :/
aug. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!