Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Iszonyú idegesítő ez a kozmeti...

Iszonyú idegesítő ez a kozmetikus csaj, és nem értem, minek ez a stílus?

Figyelt kérdés

Szóval van egy igazából nem is kifejezetten kozmetikus csaj, mert jobban a piercingek belövésére, meg füllyukasztàsra specializàlódott, amiben amúgy nagyon profi, de a stílusától a falra lehet mászni. Olyan 35 év körüli, se kutyája se macskája. Én is nő vagyok hozzá tenném és voltam is már nála kétszer piercinget szuratni. Tényleg nagyon a toppon van szakmailag, de minden posztjàban olyan stílusban ír, hogy "drága egyetlen kedveskéim. Akciót hirdetek az adott poszt megosztói között, hogy csudi szép és igényes fülikékkel gazdagodjatok." Vagy "szépséges szépségeim, a szívem csordultig van hálával és szeretettel, hogy ennyien választotok engem , és hogy a naptárban már nincs szabad időpont. Továbbra is akciósan szúrom a "dészikéket"/migrén piercing/ és várom a képeiteket, hogy az online postalàdàmba röppenjenek és melengessék szívem, hogy bízva bennem, engem választottatok. Röppenjen hozzátok is sok boldogság az új kis ékszeretek viselése közben!".

Szóval ilyen stílusban nyomja és nem értem miért. Baromira idegesítő és ha kérdést teszek fel neki, vagy voltam nála vagy lejött a piercingemről egy bogyó és visszamentem hozzá, akkor is ez a stílus volt és tényleg szuper szakember, de ez a nyünyörgés katasztrófa.

Szerintetek miért ilyen? Mert a vendégköre óriàsi és nem lenne muszáj nyalni a fenekét mindenkinek,de ha meg a magánéletben is így nyomja ,az egy idő után baromi idegesítő lehet.


jún. 26. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
😂🤣
jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a fodrászom ilyen. Ismerem őt a magánéletben is, a kuncsaftjai nagy részét gyűlöli meg kibeszéli, és csak a posztjaiban ilyen mézesmázos. De ja, baromi idegesítő az ilyen stílus.
jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Krisipoke ***** válasza:
73%

Én nem különösebben értem, hogy ez miért baj. Persze, megértem, hogy valakinek nincs ínyére az ilyesmi, de szerintem sokkal jobb, mintha egy bunkó barom lenne. De lehet, hogy csak velem van baj, hogy engem nem zavarna. :D


Mindenesetre nem értem, hogy miért hisznek ilyesmikben az emberek, hogy migrénpiercing. Tudom, migrénesnek lenni elképesztően rossz, és valaki már próbál mindenbe kapaszkodni, de azért szerintem az ilyesmi alaptalan áltudományokba semmilyen szempontból nem érdemes vagy kifizetődő.

jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
4! Nekem 5 éve van és segített. Előtte napi szinten szedtem a fájdalomcsillapítót, mióta van, két kezemen meg tudom számolni hányszor fájt a fejem. Én hiszek benne. Nekem bevált. De amúgy nem ez volt a kérdés.
jún. 26. 23:26
 5/13 anonim ***** válasza:
19%

#5:

A válasz első felét is olvasd már el legyél szíves. Aztán hűtsd le végre magad.

jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Én azt rühellem amikor valaki panaszkodásra használja ezt az oldalt, pláne amikor valami olyanra panaszkodik, ami amúgy nem ártalmas.

Még csak kérdésed sincs. Szerintem a szíved mélyén te is tudod, hogy arra nem lehet válaszolni, hogy "de miééért ilyen stilusa??"


Mert neki ilyen, neked meg olyan....

Ovisok kérdeznek ilyeneket.

tegnapelőtt 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Önmagában kozmetikushoz járás meg ilyen gusztustalan vasdarabok testbe szurkálása undórító elmebetegség. Szóval az egész faszbukos konzumidióta létformához képest, az hogy aki csinálja az még szellemifogyatékos debil is, az már jelentéktelen apróság.
tegnapelőtt 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Neked miért ilyen undorító a stílusod, hogy ide jössz kibeszélni, miközben hozzá jársz? Ráadásul mégcsak nem is az a bajod vele, hogy rosszat csinálna, hanem az hogy túl kedves a stílusa... Nincs mibe belekötni, így bele kell abba is, ami pozitív? Nagyon egyszerűen megoldható a problémád egyébként. Nem kell hozzájárni meg követni. Hidd el neki sem hiányoznak az olyan vendégek, mint te... Én is ismerek egy olyan csajt, aki így beszél és migrén piercingeket lő, bár ő nem 35, hanem sokkal idősebb, de nem követném, ha nem tetszene a stílusa...
tegnapelőtt 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem egy óvónő ismerősöm van ilyen, ő még a GYEREKEKET is ócsárolja a hátuk mögött.
tegnapelőtt 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Mi ezzel a baj? Mármint, én sose beszélnék/írnék így, de ő ilyen, nem vagyunk egyformák, és ezzel semmi gond.
tegnapelőtt 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!