Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális vagyok, hogy én...

Normális vagyok, hogy én érzem magamat kellemetlenül emiatt?

Figyelt kérdés

Igyekszem rövidre fogni.

Kelenföldön állok a 7-es vágánynál, 3 percen belül jönnie kellett volna a vonatnak, de a másik irányból beállt egy teljesen más vonat.

Én gyorsan elszaladtam a lifthez a biciklimmel.

Egy lány is odament.

Közben megnéztem az appban és láttam, hogy a 10-es vágányról jön majd a módosítás szerint, ami ugyanaz a peron, mint a 7-es, csak a másik oldalt.

Gondoltam szólok neki.

Szóltam neki, hogyha a 10-es vágányt keresné ő is, akkor ez lesz az, én is most vettem észre.

Mondta, hogy jajj ez a 10-es vágány és a fejére csapott.

Én meg felvettem a fejhallgatómat és elsétáltam.


Kellemetlenül érzem magamat azóta. A sok hülye terjengő videó miatt, hogyha egy férfi hozzászól egy nőhöz, akkor az rögtön zaklatónak minősül. Most ezzel én zavartam akkor? Hagynom kellett volna, hogy maga jöjjön rá.. Minek szóltam egyáltalán hozzá? Én tényleg nem akartam semmit, csak közvetlen vagyok és kimondtam.


Milyen világban élünk, hogy segítség jelleggel / tájékoztatásból hozzászólok valakihez és én érzem magam utána rosszul.


jún. 24. 10:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, a legnagyobb jóindulattal mondom, hogy nálad szerintem vannak gondok.

Lehet valami a levegőben Kelenföldön, mert a napokban futottam bele egy olyan helyzetbe, hogy vártuk a hetes vágányon a vonatot, ami a hetes vágányra volt kiírva, de befutott a hármasra. Hangosban bemondták, én zenét hallgattam, feltűnt, hogy az emberek elkezdtek szaladni (én a bemondást nem hallottam nyilván), de a mellettem álló rendes volt, biztosra ment, és megkocogtatta a vállam, hogy szóljon, hogy a hármasról fog indulni.

Megköszöntem, még át is futott az agyamon, miközben szaladtam át a hármasra, hogy milyen figyelmes, rendes tag, de egy percen belül már azon gondolkoztam, hogy "haha, jól megfuttatott minket a MÁV", és többé nem jutott eszembe az illető, aki fáradt azzal, hogy szóljon, amíg el nem olvastam a kérdést.

Az emberek többsége jóindulatot feltételez a másik emberről, meg igazából senki sem a másikkal foglalkozik, mindenki első sorban magára figyel - ezért is esik nagyon jól, ha egy idegen, mint fentebb a srác, rám is figyelt. Ha legközelebb ilyeneken aggódnál, jusson eszedbe, hogy mindenki a saját életének a főszereplője, pont annyira gondolkodnak rólad, amennyit te szoktál random idegenekről. Szinte semennyit.

jún. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!