Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális vagyok, hogy én...

Normális vagyok, hogy én érzem magamat kellemetlenül emiatt?

Figyelt kérdés

Igyekszem rövidre fogni.

Kelenföldön állok a 7-es vágánynál, 3 percen belül jönnie kellett volna a vonatnak, de a másik irányból beállt egy teljesen más vonat.

Én gyorsan elszaladtam a lifthez a biciklimmel.

Egy lány is odament.

Közben megnéztem az appban és láttam, hogy a 10-es vágányról jön majd a módosítás szerint, ami ugyanaz a peron, mint a 7-es, csak a másik oldalt.

Gondoltam szólok neki.

Szóltam neki, hogyha a 10-es vágányt keresné ő is, akkor ez lesz az, én is most vettem észre.

Mondta, hogy jajj ez a 10-es vágány és a fejére csapott.

Én meg felvettem a fejhallgatómat és elsétáltam.


Kellemetlenül érzem magamat azóta. A sok hülye terjengő videó miatt, hogyha egy férfi hozzászól egy nőhöz, akkor az rögtön zaklatónak minősül. Most ezzel én zavartam akkor? Hagynom kellett volna, hogy maga jöjjön rá.. Minek szóltam egyáltalán hozzá? Én tényleg nem akartam semmit, csak közvetlen vagyok és kimondtam.


Milyen világban élünk, hogy segítség jelleggel / tájékoztatásból hozzászólok valakihez és én érzem magam utána rosszul.


jún. 24. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem.

A nő reakciója az volt, hogy "jajj ez a 10-es vágány és a fejére csapott". Ez alapján ez ilyen "basszus, tényleg, hogy nem vettem észre" reakció volt. Semmi negatívat vagy veled szemben ellenségeset nem látok ebben. Akkor mi a probléma?

jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hogy hozzászóltam és nem hagytam, hogy kibontakozzon..

Nem lehetett 'önálló'.

jún. 24. 10:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

De te ezt miből vetted le, hogy neki ez baj volt meg hogy zaklattad??

Mert én most leírtam, hogy a leírt reakciója mire utal, de te meg olyanokat vizionálsz bele, amik a leírásod alapján csak a te fejedben léteznek...

jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Túl sokat gyakorizol és összemosod az itteni hozzászólásokat.
jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nálam feministább baloldalit nem fogsz találni, de én is azt mondom, hogy kérdező, te orvosra szorulsz.
jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es, hát ha nem is gyakori, de a sok hülye short tuti, hogy bekavart, mert ott látok ilyeneket és emiatt kezdtem el túlgondolni az egészet. Meg nem igazán szeretek emberek közé menni, eléggé szorongós vagyok, így inkább kerülöm őket, ezért is van mindig fejhallgató a fejemen, hogy hallani se halljam őket, ha valami miatt érintkeznem kell velük...

Csak hülye módjára előbb beszéltem, mielőtt gondolkodtam volna.

jún. 24. 11:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Semmi rosszat nem csináltál. Hasonló vagyok hozzád. Szociális szorongásod van. Eléggé valószínű és torzítod a valóságodat. Ne nézz olyanokat, amik megerősítenek ebben és itt se olvasgass sokat. Ez az oldal is olyan emberekkel van tele, akik itt élik ki magukat és ferde képet kapsz a való életről.
jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem keress szaksegíséget, mert ez szinte már paranoid viselkedés a részedről.
jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A zaklatás nem itt kezdődik, pláne nem ilyen helyzetben, mikor segítettél valakinek.

"Hogy hozzászóltam és nem hagytam, hogy kibontakozzon..

Nem lehetett 'önálló'." - Ha valaki egy ilyenért beszól neked, azt ki kell röhögni, illetve el kell küldeni a rohadt k**** a****ba.

jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jófej voltál, mondhattad volna, hogy neked mindegy, de segítettél. Régen ezek alapvető figyelmességek voltak, csak mostmár sokszor nem figyelünk egymásra.
jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!