Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen fiatalból van több?

Milyen fiatalból van több?

Figyelt kérdés

Elhízott fiúkból vagy lányokból?

Én Budapest környékén élek, és mintha a legtöbb fiatal srác sovány lenne, elég cingárak, sokan meg eljárnak kondizni az is látszik, vagy átlagos alkatúak kis túlsúllyal. Persze sok a vékony, már már anorexiás lány, de mintha a kövérebb is több lenne, mintha az átlagsúlyúak a két végletbe tolódnának. Elég csak megnéznem az osztályom milyen volt, kövér srácból egy sem volt, aki kicsit túlsúlyban volt az eljárt gyúrni. A lányok között meg volt vagy 3-5 személy, volt aki később hízott meg.



jún. 24. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

A férfiaknak többet kell tenniük, hogy felkeltsék a nők érdeklődését, így nagyobb eséllyel is kezdenek el sportolni.

Nézd meg a világot, rengeteg olyan pár van, ahol a férfi sportos testalkattal rendelkezik a nő meg átlagos vagy az alatti. Ez ilyen.

Ahogy idősödik az ember, egyre nehezebb formálódni, nem lehetetlen, csak nehezebb. A legtöbb nő beleesik abba a csapdába, hogy ő örökre kellendő és szép marad. Zabálják a mekit meg minden fo*t, aztán szépen ahogy korosodnak az anyagcsere lassulni kezd és elhíznak.

Nem kell ehhez nagyon messzire menni, 20 éves kortól kb hízni kezdenek az emberek, akik nem élnek megfelelő életet.

Az én volt osztálytársaim közül is jó páran úgy elhíztak, mint a disznók és csak 6 év telt el érettségi óta.

jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak, kamasz fiúk testének több energiára van szüksége az alapműködéshez. A tesztoszteron és egyéb férfi nemihormonok túlsúlyban vannak a szervezetében, és ezek is összefüggésben vannak az energia elégetésével (szálkásodni akaró női sportolók is használnak tesztroszteront a céljuk elérése érdekében!). Illetve a fiúk kamaszkorban átlagosan nagyobbat nőnek, mint a lányok, ami az alkatuk hirtelen megnyúlásához vezet.

Ezek az összképen változtathatnak, míg egy lány alacsonyabb, a nőies idomok kialakulásáért az is felel, hogy hova rakódik le a (szükséges, nem túlsúlyt képező) zsír, míg a fiúkat a széles váll és a magasságbeli növés inkább nyújtja.

Népességre lebontva egyébként nem feltétlenül kellene több kövér lány legyen, mint fiú.

Amúgy azt is hozzátenném, hogy sajnos még mindig divat 16 éves kortól pattanásosságra hivatkozva fogamzásgátlót feliratni minden egyes lánynak, azoknak a nagy része pedig hízékonyságot okoz.

jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Oké szóval tudom hogy ezt nem szép hallani, de ha azon gondolkozol hogy melyik nemre jellemző inkább egy rossz tulajdonság (ivás, egyéb szerek használata, cigizés, bűnözés, elhízás, stb) akkor a válasz kivétel nélkül mindig a férfi nem lesz. Nyugodtan teszteld bármivel.


[link]


Amúgy fura hogy havonta egyszer megkerdezi ezt itt valaki. Hagyjátok már békén a pcsába a tini lányokat.

jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Máshogy rakódik a zsír a fiúkon meg a lányokon. Borzasztó sok kövér vagy egyenesen dagadt fiatal van, de az idősebbek között sem kell keresgélni. Magyarország az EU legkövérebb országa végtére is. Én azt látom hogy a fiúk/férfiak inkább "sörbébit" növesztenek, a lányokon meg több az oldalháj és a toka. Ha engem kérdezel, kb. egyenlő arányban látok kövér férfiakat és kövér nőket, és mind a kettő elég visszataszító nekem, de szerencsére nem én vagyok a bőrükben. Ha nekik ez az életmód megfelel, nem szólok bele. Az egyedüli amit sajnálok és zavar, hogy majd az én adómból kell fizetni a kezeléseiket a túlsúly miatt kialakult betegségeikre.
jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 A kövérek is fizetnek adót.Ugyan úgy, ahogy a dohányosok is... Mellesleg a dohányosok még másokat is megkárosítanak egészségügyileg, mégis a dagadtak vannak bassztatva a leginkább...
jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 nem csak a kövérek zavarnak emiatt, de a kérdésben róluk volt szó. Nyilván zavarnak a dohányosok meg az alkeszok is. Mindenki fizet adót igen, csak nem mindenki egyenlő arányban részesül az ellátásból, mert valaki figyel a saját egészségére. Én mindig azt mondom hogy vagy le kell építeni a közegészségügyet és amerikai mintára formázni, vagy külön adót kivetni a dohányosokra, alkeszokra és kövérekre, amiből lehet majd fedezni az ő extra kezeléseiket.
jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 Most nem azért, de ha járnál államiban, akkor tudnád, hogy nagyon gáz a helyzet. Kb már mindenhova magánba járok saját pénzen. Akkor az én adóm hova kerül? Mert én ha akarnám sem tudnám igénybe venni azt, amiért fizetek.. és egy jó páran így vannak még vele . Pedig garantált bérminimumot keresek.. szóval nem vett fel a pénz. Szóval nem kell félned, majd mások félreteszik azt máshova. De biztos nem a dagadtakké lesz, meg más beteg emberé
jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 pontosan tudom milyen a helyzet államiban, én se járok oda. Nagybátyám sebész volt, egy ideig dolgozott állami kórházban, úgyhogy hall tőle az ember ezt-azt. Pont ezért mondom hogy el kéne törölni a közegészségügyet úgy ahogy van. Keresettől függetlenül mindenkitől azt hallom hogy inkább elmegy magándokihoz, akkor meg minek tartunk fent egy rendszert ami nem működik? Mindenki feleljen saját magáért. Nem az én vagy a te dolgod más emberekről gondoskodni.
jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7

Igaz...

Ha meg fiatalként szeretnéd a közeü-t igénybe venni, akkor rendesen elutasítóak veled szemben.

Annó sportolásból eredően térd bajom lett terepfutás miatt.

6 hónapra kaptam röntgen időpontot :) Mert mindenki más fontosabb, főleg a 60+-os szavazók, akiket életben kell tartani még 1-2 választás erejéig, nah mindegy nem is vonom bele ezt az egészet, de konkrétan a közeü azt jónak látta, hogy féllábbal járjak, bicegve 6 hónapig.

Inkább kifizettem a magánt.


Másik eset szintén velem.

Nem kapok levegőt az orromon, rendszeresen bedugul.

Elmentem vizsgálatra és a doktor az endoszkópot úgy felnyomta az orromba, hogy megsérült... Utána hetekig vérzett. Mikor felhoztam ezt neki, akkor úgy kezelt engem, mint egy taknyos hülyét és kb. arra kezdett el utalni, hogy nem kéne részegen verekedni, hol ott tudtuk mindketten, hogy ő csinálta :) de elismerni se képes. Eredmény mi lett?

2 kezelés, 3 orrspray-t felírt, mert nem foglalkoznak érdemben veled.

Fogtam, ezzel is magánba mentem és yéééé megkeresték a hiba okát.


Közeü-ben csak felszíni ellátást kapsz, hogy minél több idő maradjon a 60+-osokat életben tartani.

jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Duci csajokat küldhetnék igazán ide Somogyba is.
jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!