Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban kedveljem az embereket?

Figyelt kérdés
jún. 23. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt le tudnád írni részletesebben ? Miért nem kedveled az embereket ?
jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elfogadas. Én megfigyeltem extrovertált embereket akiknek a neten is 600 ismerőse van, hogyan csinálják.

Egyszerűen ugy hogy mindenkivel szobaállnak (nyugdijassal is gyerekeket is bírják alsó felső körökben is feltalalják magukat es bárkivel kepesek jól is érezni magukat)mindenkit meghallgatnak kedvesen érdeklődnek a társaságukban oldott felszabadult mar első perctol mindenki, rengetegen bírják őket, keresik hívják stb.


A gyökere az egésznek amit ki tudtam hámozni eddig hogy nem itélik el a masikat valahogy nincs bennuk olyan hogy jaj haladjon már a nyanya a sorban, a pénztárnál, ne visítson már a gyerek a tomegkozl-en, vagy uristen ez egy igazgato es elakad a hangom is, meg stb.


A kulcsa az egésznek hogy mindenkit elfogadnak olyannak amilyen, kedvesek udvariasak, beszédesek de tudnak hallgatni is érdeklődést törödest is mutatni, szimpátiát, mert ez valahogy belülről jön.


En pl nem tudnék leállni egy szomszédnénivel a macskáirol is beszelgetni. Ők meg bárkivel.

jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igazából a gyűlölködő kommenteket akartam vele elkerülni. Viszont, ha úgy érzed, így jobb választ tudsz adni, rendben.


Gyűlölöm a felszínességet. A hazudozást, az ármánykodást és lenézést. De amit igazán utálok, az az ostobaság. Az idiotizmus és az erőszak. Tudom, mindenki szerint ő az "okos" és mások "hülyék". Én mégis úgy érzem, annyira sötét némelyik ember. És ez nem is lenne baj, csak ne lennének ennyire agresszívek. Mikor két értelmes, helyes mondatot nem tudnak összerakni, de ok nélkül bárkit elkezdenek zaklatni, az nekem már sok. Akkor is, ha mást bántanak.

jún. 23. 17:18
 4/11 Antiszociális lény ***** válasza:

Szerintem nem tudod ezt megoldani.


Bár nagyon nem mindegy, hogy milyen dolgok kavarognak benned de az a baj, hogy például a világnézeted megváltoztatni nem hiszem, hogy lehet. Én nem akarom nem kedvelni az embereket, meg nem utálok senkit sem, nincs bennem rosszindulat sem, de ugyanakkor annyira kiábrándítóak tudnak lenni, hogy nehéz ilyennek maradni és nem leszarni mindent.


Talán próbálj meg kedvessen állni mindenkihez és ne verd le máson, ha valaki éppen felidegesített, mint ahogy sokan csinálják.

jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az! Mindenkivel kedves vagyok! Udvarias, előzékeny, segítőkész. Mosolygok, kérdezek, támogatok akit tudok és akit kódomban áll. Mégis gyűlölöm a társadalom egy hatalmas részét. Van párom, szűk kis családom akiket szeretek, de a többi embert valahogy legszívesebben olyan messzire elkerülném, amennyire csak lehet.
jún. 23. 17:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Az emberek jelentős része pedig ilyen.

Ez ellen nem tudsz tenni semmit mert ők ilyenek.

El tudod őket kerülni legalábbis megpróbálhatod ettől viszint te fogsz beképzeltnek tűnni a szemükben még akkor is ha a te nézőpontod a helyes.

A legtöbb amit ebből kihozhatsz ha csak olyanokkal barátkozol akik hozzád hasonlóak és megpróbálod elfogadni ha mások véleménye és stílusa ezzel kapcsolatban eltér valamennyire a te véleményedtől.


Nincs jelentősége a kérdést tekintve de ha tippelhetek akkor nő vagy és olyan 24-30 között.

Talált ?

jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És hogyan találkozhatnék olyanokkal, mint én? Egyébként igen, 25 éves nő vagyok.
jún. 23. 17:32
 8/11 anonim ***** válasza:

3 na errol beszéltem én. Akik kijönnek az emberekkel azok nem gondolkodnak így. Hogy gyűlölik ezt azt amazt az emberekben.

Az egesz személyiséguk teljesen más belül is.

(2 voltam)

jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz annyira egszerű hasonlóakat találni.

Olyan helyeken kellene kellene próbálkozni ahol az a réteg nincs jelen akiket te nem kedvelsz.

Teszem azt, egy művészeti kiállitáson a túlsúlyos láncdohányos alkoholosta nem fog részt venni.

De a műveltek inteligensebb emberek között is lesznek akik emberileg nem a legjobbak.


Ezen felül van még egy dolog amit szerintem nem veszel számításba.

Lehet, hogy akiket te kedvelnél azok téged meg pont nem.

Kompromisszumok nélkül kevés dolog működik.

jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
El kell fogadni, hogy nem kedveled az embereket. Én sem. Van családom, vannak barátaim. Őket szeretem. De miért kellene nekem kedvelnem alapból az embereket? :D nagykn ritka ha valakivel szívesen beszélgetek és idegen az illető.
jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!