Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek akik drasztikusan...

Emberek akik drasztikusan lefogytak nagy súlyból, hogyan viszonyultak hozzátok mások utána?

Figyelt kérdés
Olyan embereket kérdeznék főleg akik nagy súlyból fogytak le egészségesre, milyen reakciókat kaptatok a környezetetekből, másképp kezeltek-e az emberek utána? Magatokban milyen változást vagy előnyöket tapasztaltatok? Honnan indultatok, és nektek mennyi leadott kg után volt látható és érzékelhető a fogyás tükörben is?
jún. 19. 10:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én mostanában fogytam, nem rettentő sokat, 85 körül voltam és most 80 alatt vagyok valamivel. Érzem, hogy nincs akkora belem, könnyebben feljönnek a ruhák is.


Alapvetően kifejezetten pozitív visszajelzéseket kapok. Mondták, hogy arcra nagyon látszik, hasam sincsen akkora így férfiasabb az alkatom.


Ismerősök akik régen láttak mind megjegyezték, hogy fogytam és jól áll. Illetve korábban közös társaságban látott lányok simán odajöttek hozzám, pedig előtte két szót nem váltottunk egymással.

jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

32 kg-ot fogytam,most nagyon karcsú és feszes vagyok mindenhol,de a reakciók a régi ismerősöktől hasonlók,mint amiket már leírtam:


"Úristen,beteg vagy?"

"Rossz a pajzsmirigyed?"

"Az eddigi fogyásod még rendben volt,de most már kórosan sovány vagy,biztos nincs baj?"


Hmm..ezeket mind nőktől kapom,a pasik általában többnyire inkább utánam néznek,mert olyan szarul festek. :-D


Nagyon rosszindulatúak,gonoszak az emberek ilyen téren is,de hát,ők tudják. :-)

jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!