Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csajok! Aki drasztikusan...

Csajok! Aki drasztikusan (30-40 kg) fogyott le, miben, hogyan változott meg utána az élete?

Figyelt kérdés
Igazából azért kérdezem most ezt, mert elég nagy fordulóponthoz érkeztem minden szempontból és úgy érzem, most lennék képes tényleg lefogyni. Remélem, lesz itt pár lelkesítő hozzászólás, hogy miben lett más a fogyás után :)
2014. jún. 30. 04:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokban azert nem valtozott az eletem, 36kilot fogytam egy ev alatt. A baratommal, mikor megismerkedtem, akkor sem voltam vekony, kb 70 kilo korul (170 cm vagyok), de az evek alatt egyre gyultek a kilok, mignem 96 kilora hizlaltam magam... Kozben mindig voltak fellangolasok, h jo lenne fogyni, de 5 ev alatt inkabb csak hiztam, mint fogytam. 2-3 hetig voltam mindig kitarto. Aztan egyszer csak tavaly elott novemberben megtalaltam a kaloriabazis nevu oldalt, gondoltam kiprobalom, mert olyan jo lenne nyarra kicsit fogyni (azota is hasznalom). Elkezdtem utanaolvasni, h min kellene valtoztatnom, kevesebb ch, tobb feherje, kevesebb adag etel, sok zoldseg, gyumolcs, hal. Semmi cukor, liszt, teszta, csoki, chips, uditok, stb. Elkezdtem mozogni: sok seta, biciklizes, mikor mar kevesebb kilo voltam, lassu kocogas, kirandulas fel a hegyre. Nagyon elszantam magam, betartottam es meg is lett az eredmenye, nyar kozepere (nyaralasunkra) mar 66 kilosan mentem :) Azota meg fogytam 6kilot, most 60 vagyok, de szeretnek meg 2-3 kilot fogyni. Miben valtozott pozitivan az eletem? Azota nem kell vadasznom a 42-44-es ruhakat meg xl-es polokat, hanem leemelem a polcrol a 38-ast es az M-es topokat :) Baratom kitartott mellettem, koveren-vekonyan is szeret, bar igy azert sok pasi megnez ;) nem izzadok annyira, nem kell takargatni magam, ki merek menni a strandra, nem fulladok ki, ha gyalog kell menni a masodikra. A legfontosabb, hogy vegre megbaratkoztam a testemmel, elegedett vagyok. Sok sikert, vagj bele te is :)
2014. jún. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az étkezési szokásaim alakultak át, nem a mennyiség hanem a minőség lett fontos. Többször keveset eszem. A sport az életem részévé vált, mert megtaláltam azt ami a legközelebb áll hozzám, könnyebb a testem és egyáltalán a komfort érzetem! Jobb így, vágj bele:) Ha van célod lesz eredményed is! Amúgy a kalóriabázis nekem is sokszor segített az egy nagyon jó oldal használd! Sok sikert!:)
2014. jún. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenben:D 30 kilót fogytam 21 évesen. Életmódváltással,amit azóta is betartok. Onnantól kezdve tudtam felvenni koromnak megfelelő ruhát,smink,magabiztosság,szerelem:D.Na nem a ló másik oldalára gondolok,hogy gyorsan bepótolni mindent:D.De igazából az a legfontosabb,hogy egészséges vagyok,a mindennapi mozgás,normális táplálkozás meghozza a gyümölcsét.
2014. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Minderre hogy reagált a bőrötök? Bocsi, hogy közbekérdezek!
2014. jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ha lassan fogysz és tornázol közben, sehogy mert vissza megy, ez genetika. De ha olyan a bőröd tornázhatsz akkor is lógni fog valamennyire, az a te döntésed hogy megcsináltatod e.
2014. jún. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amugy ha sok folyadekot fogysztas es vizbázisu krémmel kenegeted akkor a borod is szép lesz
2014. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3.vagyok. Lassan,másfél év alatt fogytam le,napi kemény mozgással. Minden nap kentem a bőröm a Dr.Kelenes bőrfeszesítő zselével.Néha rá is fóliáztam. Nem nyúlt meg és új striáim sem lettek. A régiek is a gyors növés miatt lettek,nem akkor híztam meg.
2014. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a pozitív hozzászólásaitokat, hihetetlen ügyik vagytok, gratulálok :)
2014. júl. 1. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!