Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézek ki jóval idősebbnek?

Miért nézek ki jóval idősebbnek?

Figyelt kérdés

11 éves koromban 16-nak néztek. 16 éves koromban 23-25-nek. 18 évesen 30 körülinek… Jelenleg 22 vagyok és legutóbb is 30 körülinek néztek. Ha úgy vesszük, “javult” a helyzet, hiszen 18 éves koromban is ugyanennyinek tippeltek.


Pedig nem dohányzom, alkoholt alkalmanként fogyasztok, nem éjszakázom, zöldséget majdnem minden nap eszek, gyümölcsöt is. Nem sminkeltem soha, napon kevés időt töltök, szoláriumban sosem voltam, tehát tényleg egészségesen élek. Vizet fogyasztok eleget. A családban majdnem mindenki letagadhat 5-10 évet, főleg a szüleim fiatalosak. Úgyhogy abszolút nem értem a dolgot. Eléggé elszomorít. :( Mi lehet az oka, de tényleg?? Nem vagyok sem magas, sem túl felnőttes, nem öltözködöm öregesen, súlyom ingadozik, most éppen lement 25 kg, de továbbra is idősebbnek néznek.


jún. 14. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
A belső boldogság, önszeretet hiánya is lehet az oka. Sőt, az, hogy nem mosolyogsz, nem öltözködsz divatosan az is lehet az oka.
jún. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Genetika.
jún. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Az arcod struktúrája, formája miatt.
jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem, hogy ez pont rád vonatkozik (mivel azt írtad, hogy 22 éves vagy), de vannak olyan típusú emberek is, akiken látszik, hogy "megviselte őket az Élet". Olyanok, akiknek nehéz a sorsuk, sok felelősség nyomja a vállukat, stresszes életet élnek, rosszak az anyagi és családi körülményeik, rossz a magánéletük, sok magánéleti gondjuk van, munkahelyük se a legjobb, szoronganak, túlterheltek, stb. Van akinek meglátszik ez a "nehéz sorsa" a tekintetén, az arcán. A sokrossz negatív hatás, a rossz környezet. Megviseli az élet. Ettől is idősebbnek tűnhet valaki a tényleges koránál.

De egyébként az előttem szólók is mind jókat írtak. Genetikai okai is lehetnek. Van aki egyszerűen többnek néz ki a koránál, mint a kortársai. Egyszerűen olyan az arcformája, az arc karaktere, a vonásai, ami öregíti őt. Az első is jókat írt. Ha valaki harmonikus, kiegyensúlyozott lelkivilágú, az is fiatalabbnak tűnik, mint aki gondterhelt. A szokások, viselkedésformák is közre játszhatnak. A mosolygás is fiatalítja az embert. A levert, szomorkás, búvalb.szott ember is idősebbnek nézhet ki a koránál. És ahogy írja, az öltözködés is valóban kihatással van a kinézetedre, az is befolyásolja, hogy hány évesnek nézünk ki. Rengeteg dolog hatással van arra, hogy hány évesnek nézünk ki. Az egészségi állapotunk is. Az épp aktuális kedvünk, hangulatunk, a szokásaink, a viselkedésünk, a genetikánk, az arcvonásaink, az átélt és a jelenlegi nehézségeink, a megjelenésünk, sok-sok minden együtt.

jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gének.
jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Fejlett arcszerkezet, megviselt arc.
jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is ingadozik a súlyom. 1 kilót! Nem 25-öt b+! A víztől nem leszel fiatalos! Normális életvitel kell. A 25 kiló hizás minden csak nem normális! Folyamatos sportolás mellett meg sem mozdul a súlyod!
jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7# Normális az életvitelem, hiszen leírtam. Mi bajod van mindezzel? A 25 kiló az nem hízás, hanem fogyás…
jún. 21. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!