Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van hogy a 15 év...

Az miért van hogy a 15 év körüliek (még a lányok is) idősebbnek néznek ki mint én? 20/f

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, nincs normális arcszőrzetem sem, arcra kb 14 évesnek nézek ki....ezzel szemben más már 15 évesen legalább 180 centi, szakálla van stb
2023. máj. 7. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már a 25-30 évesek is 18-nak néznek ki, de ebben a korban alapból nem változik olyan drasztikusan az ember ha törődik magával (mondjuk 16-24 között már nem lesznek olyan hatalmas változások hogy öregnek néznél ki). 25 éves korodig fejlődésben vagy.
2023. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

" 25 éves korodig fejlődésben vagy."


3-4 éve egy centit se nőttem, az arcszőrzetem is ugyanolyan 16 éves korom óta.... nem hinném hogy fogok már fejlődni

2023. máj. 7. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokat adnak magukra, sminkelnek, körmöt csinálnak, a divat is változik, stb.
2023. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a te személyes genetika alapú kinézeted.


Az indiánoknak pl úgy áltagban nincs vagy alig van bármiféle arcszőrzetük, függetlenül attól, hogy hány évesek.



Nekem volt olyan osztálytársam, akinek 7.-ben már szakálla, volt, egy másiknak meg még 12.-ben se volt semmi. Ugyanígy volt olyan, aki ballagáskor 160 centi ha volt, más meg már a 9.-et 196 centivel kezdte (mind fiúk).

2023. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kecskeszakállam van 27 évesen, és úgy nézek ki mint 22 éves. Sok fiatalnak bejövök, pár idősebbnek is, mert sportolok rendszeresen, kicsit ki vagyok gyúrva.
2023. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj egy kicsit, mert ha 40 éves leszel, akkor tök jól fogsz kinézni, persze ha adsz magadra is.
2023. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!